Nivea Creme Care

косметичний набір I.

Nivea Creme Care косметичний набір I.
Nivea Creme Care косметичний набір I.
Nivea Creme Care косметичний набір I.
363грн.

Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: NIV03134 | Більш ніж 20 шт. у наявності

Набір містить: Body Lotion Nourishing Body Lotion 400 ml + Creme Care Shower Gel 250 ml + Protect & Care antiperspirant roll-on 50 ml + Labello Original Lip Balm 4,8 g + Cosmetic Bag

шт.
Нова Пошта
понеділок, 25.03.2019
Особисте отримання
понеділок, 25.03.2019
Nivea Creme Care
| 363грн.

Властивості

Вік
всі вікові категорії
Тип набору
косметичний набір
Тип шкіри
суха
Тип шкіри обличчя
суха

Про бренд Nivea

Всесвітньовідомий бренд Nivea було засновано в Німеччині в 1911 році. Заснував бренд провізор і фармацевт — доктор Оскар Тропловіц (Oscar Troplowitz), якому вдалось поєднати олію та воду у вигляді стабільного крему. Для назви свого бренду він використав латинське слово, що означає «сніг». Саме так виник легендарний крем Nivea.

У 1925 році продукт отримав нову культову упаковку синього кольору, однак його рецептура й досі залишається незмінною. Класичний крем Nivea став частиною життя багатьох поколінь. Він ефективно живить шкіру, а завдяки своїй ніжній, оксамитовій структурі, а також специфічному аромату, залишається приємним спогадом із дитинства.

Зараз Nivea представляє цілу колекцію якісних і доступних засобів для догляду за шкірою. Крем Nivea для засмаги та суто чоловіча колекція косметики Nivea Man швидко завоювали своїх прихильників. Nivea піклується про шкіру вже понад 100 років, і за цей період бренд став справжнім членом мільйонів родин у всьому світі.