NiveaVisage Aqua Sensation очищуючий гель для нормальної та змішаної шкіри

1×
Nivea Visage Aqua Sensation очищуючий гель для нормальної та змішаної шкіри
Nivea Visage Aqua Sensation очищуючий гель для нормальної та змішаної шкіри
200 мл

Зараз цей продукт недоступний | Код: NIV0285

Опис:
освіжаючий очищуючий гель Nivea Visage Aqua Sensation спеціально розроблений для очищення нормальної та змішаної шкіри. Гель ретельно видаляє макіяж. Активна технологія Hydra IQ та екстракт огірка утримують постійний рівень  зволоження шкіри. В результаті регулярного використання Ваша шкіра буде освіжена, глибоко очищена, здорова та повна енергії.
Ідеально очищена шкіра з гелем Visage Aqua Sensation від Nivea!
Властивості:
⦁ глибоко очищає
⦁ ретельно видаляє макіяж
⦁ живить та зволожує
⦁ освіжає
Склад:
⦁ екстракт огірка - освіжає та оздоровлює
⦁ технологія Hydra IQ  - стимулює утворення аквапоринів — каналів (пор) в мембрані клітин, що відповідають за проникність води.
Тип шкіри:
призначено для нормальної та змішаної шкіри
Спосіб використання:
масажними рухами нанесіть гель на вологу шкіру, після чого ретельно ополосніть

Властивості

Kонсистенція
гель
Тип шкіри обличчя
нормальна, змішана

Всесвітньовідомий бренд Nivea було засновано в Німеччині в 1911 році. Заснував бренд провізор і фармацевт — доктор Оскар Тропловіц (Oscar Troplowitz), якому вдалось поєднати олію та воду у вигляді стабільного крему. Для назви свого бренду він використав латинське слово, що означає «сніг». Саме так виник легендарний крем Nivea.

У 1925 році продукт отримав нову культову упаковку синього кольору, однак його рецептура й досі залишається незмінною. Класичний крем Nivea став частиною життя багатьох поколінь. Він ефективно живить шкіру, а завдяки своїй ніжній, оксамитовій структурі, а також специфічному аромату, залишається приємним спогадом із дитинства.

Зараз Nivea представляє цілу колекцію якісних і доступних засобів для догляду за шкірою. Крем Nivea для засмаги та суто чоловіча колекція косметики Nivea Man швидко завоювали своїх прихильників. Nivea піклується про шкіру вже понад 100 років, і за цей період бренд став справжнім членом мільйонів родин у всьому світі.