Nuxe Men

косметичний набір I. (для чоловіків)

Nuxe Men косметичний набір I. (для чоловіків)
Nuxe Men косметичний набір I. (для чоловіків)

Код: NUX02588 | Зараз цей продукт недоступний

Набір містить: Men Multi-Purpose Eye Cream 15 ml + Men Nuxellence Youth and Energy Revealing Anti-aging Fluid 50 ml + Men Multi-Purpose Shower Gel 200 ml

Властивості

Вік
Зморшки
Властивості
анти-вікова косметика
Спосіб застосування
денний
Тип набору
косметичний набір
SPF
без SPF

Про бренд Nuxe

Косметика Nuxe поєднує в собі силу природи, ефективність науки та відчуття максимального задоволення від використання. Це відображено в самій назві бренду, що виник завдяки комбінації слів «Nature» і «Luxury», та у всій продукції Nuxe. Косметика Nuxe не містить парабенів і мінеральних олій.

Бренд Nuxe поступово розвивався з початку 50-х років. Однак справжнє життя в Nuxe вдихнула в 1989 році Аліза Жабес (Aliza Jabès) – прихильниця ароматерапії, а також засновниця концепції Nuxe Spa, що виникла згодом. Перший засіб, який вона розробила – суха олійка Nuxe Huile Prodigieuse® – одразу став справжнім хітом і зараз є знаковим продуктом компанії.

Компанія Nuxe бере активну участь у науково-дослідній діяльності, а тому вся її продукція розроблена на основі використання оригінальних методів, заснованих на знаннях сучасної ботаніки. Олійку Nuxe доповнює комплексна колекція засобів для догляду за обличчям і тілом, а також парфуми Nuxe, натхнені характерним ароматом легендарної сухої олійки.