Nuxe Prodigieux

косметичний набір II.

Nuxe Prodigieux косметичний набір II.
Nuxe Prodigieux косметичний набір II.
Nuxe Prodigieux косметичний набір II.
Спеціальні знижки
1 397грн.
Знижка 11%
3 кс
1 249грн.

Код: NUX02818 | 1 в наявності

Злегка пошкоджена упаковка | Обсяг продукту: 100%

Набір містить: Prodigieux Eau de Parfum for Women 50 ml + Multi - Purpose Dry Oil For Face Body And Hair Huile Prodigieuse 30 ml + Shower Oil for Women Prodigieux 30 ml

шт.
Нова Пошта
четвер, 24.01.2019
Особисте отримання
четвер, 24.01.2019
Nuxe Prodigieux
3 кс | 1 249грн.

Властивості

Тип аромату
Квіткові
Тип набору
косметичний набір

Про бренд Nuxe

Косметика Nuxe поєднує в собі силу природи, ефективність науки та відчуття максимального задоволення від використання. Це відображено в самій назві бренду, що виник завдяки комбінації слів «Nature» і «Luxury», та у всій продукції Nuxe. Косметика Nuxe не містить парабенів і мінеральних олій.

Бренд Nuxe поступово розвивався з початку 50-х років. Однак справжнє життя в Nuxe вдихнула в 1989 році Аліза Жабес (Aliza Jabès) – прихильниця ароматерапії, а також засновниця концепції Nuxe Spa, що виникла згодом. Перший засіб, який вона розробила – суха олійка Nuxe Huile Prodigieuse® – одразу став справжнім хітом і зараз є знаковим продуктом компанії.

Компанія Nuxe бере активну участь у науково-дослідній діяльності, а тому вся її продукція розроблена на основі використання оригінальних методів, заснованих на знаннях сучасної ботаніки. Олійку Nuxe доповнює комплексна колекція засобів для догляду за обличчям і тілом, а також парфуми Nuxe, натхнені характерним ароматом легендарної сухої олійки.