Oriflame Giordani Goldкомпактна пудра-бронзантор в кульках

Oriflame Giordani Gold компактна пудра-бронзантор в кульках
Oriflame Giordani Gold компактна пудра-бронзантор в кульках
відтінок Holiday Glow 25 гр
330грн.

  • Oriflame Giordani Gold компактна пудра-бронзантор в кульках
  • Oriflame Giordani Gold компактна пудра-бронзантор в кульках
  • Oriflame Giordani Gold компактна пудра-бронзантор в кульках
  • Oriflame Giordani Gold компактна пудра-бронзантор в кульках
Код: OFL05014 | В наявності
1
Нова Пошта
середа 09.12.2020
Особисте отримання
четвер 10.12.2020

Опис продукту Oriflame Giordani Gold
Властивості

Бронзатор Oriflame Giordani Gold удосконалює вигляд шкіри та надає їй ефекту засмаги.

Властивості:

  • вирівнює тон засмаги
  • дарує шкірі бронзовий відтінок
  • надає шкірі виразності

Спосіб використання:
Для більш засмаглого вигляду наносіть невелику кількість засобу на все обличчя. Для підкреслення рис обличчя та створення контурів наносіть засіб на верхню частину лоба, під вилицями, на край підборіддя та крила носа.

Властивості

Відтінок
коричневий

Про бренд Oriflame

Компанія Oriflame була заснована в 1967 році в Швеціїї. Її продукція, яка розповсюджується шляхом незалежних косметичних консультантів, швидко отримала пошану серед клієнтів і сьогодні представлена в більш ніж 60 країнах світу.

Пропозиція Oriflame включає в себе більше ніж 600 продуктів, що містять тільки найкращі інгредієнти. Oriflame приділяє велику увагу дослідженням - в лабораторіях компанії десятки провідних вчених постійно працюють над розробкою нових технологій.

Креми, шампуні, гелі для душу ... Oriflame були натхненні шведською природою. В складі їх продукціїї знайдете екстракти з рослин, що ростуть на березі моря та на гірських луках. Також варто відзначити чуттєві, свіжі та елегантні аромати, розроблені у співпраці з провідними французькими парфумерами.

Косметика Oriflame, для ретельного тестування своїх продуктів та їх дії, використовує добровольців. Тим самим, можете бути впевнені в якості, ефективності та безпечності кожного продукту. Всі компоненти поставляються згідно з етичними нормами, без зайвих навантажень на навколишнє середовище. Не дивно, що Oriflame може похвалитися численними сертифікатами якості та екологічному ставленню до навколишнього середовища.

Oriflame підтримує численні благодійні проекти. Є співзасновником Всесвітнього фонду дитинства, через який допомагає проти побоям, сексуальному насильству та допомагає покинутим дітям.

Oriflame сподобається всім, хто хоче бачити ефективність, обираючи якість за розумною ціною, та прагне бути красивим і привабливим.

Оцінка Oriflame Giordani Gold