Orlane Bouquets d’Orlane Autour du Muguet освіжаюча вода для волосся та тіла для жінок

Orlane Bouquets d’Orlane Autour du Muguet освіжаюча вода для волосся та тіла для жінок
Orlane Bouquets d’Orlane Autour du Muguet освіжаюча вода для волосся та тіла для жінок
200 мл

Код: ORL00386 | Зараз цей продукт недоступний

Опис парфумів Orlane Bouquets d’Orlane Autour du Muguet
Склад

Освіжаюча вода Orlane Bouquets d’Orlane Autour du Muguet — втілення оптимізму та щастя. Огорніть себе цим ароматом та чудовий настрій упродовж цілого дня вам гарантовано!

  • квітковий аромат
  • для романтичної жінки
  • для щоденного використання

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
гарденія, чорниця, бергамот, фіалка
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
геліотроп, конвалія, тубероза, цвіт липи
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
мускус, Османтус, сандалове дерево, ірис
Тип аромату
Квіткові

Про бренд Orlane

Французька haute-cosmetique Orla представляє розкішну косметику еліт-класу, яка призначена для боротьби зі старінням шкіри. У лабораторіях Orlane найновіші наукові відкриття комбінують із ноу-хау розробками, отриманими у співпраці з власними інститутами краси. Завдяки унікальним властивостям своєї продукції бренд Orlane має мільйони шанувальників по всьому світі.

Кожен інгредієнт підбирають із максимальною обережністю та розсудливістю. Після чого його ретельно обробляють та ефективно дозують для досягнення найкращих результатів. Ідея фірми базується на схильності шкіри до регенерації. Властивості продукції для догляду за шкірою Orlane дозволяють шкірі оновити та стимулювати власні природні механізми, які з віком втрачають свою силу.

Косметика Orlane пропонує декілька категорій продукції, яка задовольнить навіть найсуворіші вимоги. В асортименті бренду представлені засоби для різних типів шкіри, в тому числі й найбільш чутливої. Колекції засобів проти старіння або ж для зняття макіяжу — найпопулярніші. В Orlane не забувають також і про догляд за тілом чи про декоративну косметику з розслаблювальним ефектом. Зрештою, Orlane зачарує вас і своїми розкішними парфумами.

Оцінка Orlane Bouquets d’Orlane Autour du Muguet