Paddywax Apothecary Vetiver & Cardamom aромадифузор з наповненням

Paddywax Apothecary Vetiver & Cardamom aромадифузор з наповненням
Paddywax Apothecary Vetiver & Cardamom aромадифузор з наповненням
354 м
1 950грн.

Код: PWX00473 | 5 в наявності
1
Пункт видачі у Києві
четвер 28.01.2021

Опис парфумів Paddywax Apothecary Vetiver & Cardamom
Склад

Аромадифузор Paddywax Apothecary Vetiver & Cardamom — приємний спосіб, як наповнити ароматом ваш інтер’єр. Аромадифузор містить наповнювач, який поступово випаровується в повітря за допомогою занурених у нього паличок, наповнюючи приміщення затишним ароматом.

Властивості:

  • деревний аромат

Спосіб використання:
У комплект цього аромадифузора входить наповнювач. Відкрийте ковпачок ароматичного дифузора та наповніть його відповідним рідким наповнювачем. У такий спосіб аромат вивільняється з дифузора поступово за допомогою вкладених паличок. Що більше паличок ви занурите до посудинки дифузора, то більш відчутним буде аромат есенції в кімнаті. Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. Зберігати в недосяжному для дітей місці. У випадку контакту наповнювача зі шкірою необхідно негайно промити її великою кількістю води з милом. У випадку контакту рідини з очима потрібно декілька хвилин промивати їх проточною водою. Дотримуйтесь інструкції, яка додається входить в комплект.

Склад

Так звані високі ноти - розкриваються відразу після нанесення. Створюють перше враження. Як правило, дуже інтенсивні, але нестійкі.
початкова нота
лайм, кардамон, евкаліпт
Так звані, середні ноти - початкові ноти поступаються місцем нотам серця, які розкриваються через декілька хвилин. Стійкість - 2-3 години.
нота серця
білі квіти, ветивер, сандалове дерево
Так звані низькі ноти - остання та найдовша фаза парфуму. Вирізняється стійкістю від 4 годин до цілого дня.
кінцева нота
гваякове дерево, ваніль, кедр, вершковий крем
Вид аромату для дому
древесний
Тип ароматичного дифузора
з паличками

Оцінка Paddywax Apothecary Vetiver & Cardamom