Calvin KleinArmaniHugo BossChloéLancôme

Відкрийте світ парфумів

Пориньте разом із нами у світ ароматів і виберіть для себе парфуми на notino.ua! У нашому асортименті ви знайдете тисячі брендових парфумів, туалетних вод і ароматів для інтер'єрів від більш, ніж 200 світових виробників.  

Ми постійно знаходимо для вас новинки, а ще ми щотижня пропонуємо вам десятки акційних парфумів. У нас ви знайдете найвідоміші парфуми-бестселери від улюблених брендів: Calvin Klein, Hugo Boss, Yves Saint Laurent або Armani, а також унікальні нішеві парфуми, які оцінять навіть найвибагливіші знавці.

Ми максимально спростимо для вас пошук і вибір парфумів. У нас ви з легкістю відфільтруєте, наприклад, чоловічі духи окремо від жіночих парфумів чи навпаки, або оберете собі парфуми унісекс, що підходять для обох статей. Ви можете обрати парфуми, туалетну чи парфумовану воду в залежності від інтенсивності та стійкості аромату.  

 

Вам подобається конкретний аромат? Просто оберіть під час фільтрації продукції те, що ви шукаєте — квітковий аромат, водний чи, можливо, древісний аромат. Оберіть для себе саме те, про що ви мрієте. Для нерішучих замовників ми пропонуємо зразки парфумів, завдяки яким ви зможете обрати бажаний аромат. 

Разом із туалетними та парфумованими водами ми пропонуємо парфумовану косметику та гарно упаковані подарункові набори парфумів, які чудово підходять для подарунків жінкам і чоловікам.  

Ми  спеціалісти з парфумерії. Оберіть для себе найкращі парфуми з нашого широкого асортименту! 

весь текст скритий текст

Ви вибрали

  • Біо
  • Парфумерія

Зобразити фільтр Приховати фільтр

Цінова категорія

-

Лідери продажу

12 3 8

12 3 4 5 8 Зобразити наступні