Перейти до основного вмісту

Подарункова упаковка

Вам набридло пакувати подарунки? Ми зробимо це за вас!

Ви хочете потішити своїх близьких, але у вас немає часу, або ж ви не знаєте, як оригінально запакувати подарунок з Notino? Немає нічого простішого, ніж залишити ці клопоти нам! Ми професійно запакуємо ваш подарунок і прикрасимо його атласною стрічкою. Після цього вам залишиться лише подарувати чи надіслати свій досконалий подарунок тому, кого ви хочете потішити.

Скільки коштує пакування подарунків?

Ціна пакування будь-якого подарунка — 149 грн. Якщо ви хочете розділити продукти і запакувати їх окремо, потрібно заплатити за кожен пакунок.

Як замовити пакування подарунків?

Перш ніж завершити замовлення, досить лише натиснути на відповідне поле з вибором упаковки подарунка й обрати конкретний колір. Після цього виберіть зі свого замовлення ті продукти, які ви хотіли б запакувати. Якщо ви хочете розділити продукти й запакувати їх окремо, досить лише додати упаковки та знову вибрати продукти, які ви хотіли б запакувати. Якщо ви виберете однакові кольорові комбінації, ми позначимо ваші пакунки, щоб ви могли їх розрізнити.

Чи дійсно можна запакувати кожен продукт?

Послуга подарункового пакування діє на більшість продукції, яку можна знайти в нашому інтернет-магазині. Продукти, на які ця послуга не діє, позначені сірим кольором і не переходитимуть до послуги пакування. Такі продукти надішлють вам разом у тому ж порядку, але не в подарунковій коробці.

Скільки продуктів поміститься в подарункову коробку?

У кожну коробку ми запаковуємо максимум 3 продукти, щоб подарунковий пакунок завжди виглядав красиво та презентабельно, навіть після того, як його розпакують. Якщо ви бажаєте запакувати більшу кількість продуктів, оберіть у пропозиції ще одну коробку. У межах одного замовлення ви можете запакувати до 4-х подарункових коробок.

Чи обов'язково запаковувати замовлення?

Ні, не обов'язково. Якщо ви хочете замовити щось лише для себе, не вибирайте для цих продуктів послугу пакування подарунків.

Бажаєте одразу надіслати запакований подарунок отримувачу?

Якщо ви хочете здивувати когось, ми можемо доставити цій людині подарунок замість вас! Укажіть адресу отримувача наприкінці замовлення. Свою адресу вкажіть у формі для фактури. Решту зробимо ми. Замовлення можна надіслати лише на одну адресу. Якщо ви хотіли би зробити приємно іншим своїм близьким, потрібно створити нове замовлення.

Скільки часу триватиме доставка подарунка?

Ми ретельно та акуратно запаковуємо ваші замовлення. Саме тому доставка може бути довшою на 1-2 дні.

Чи можливо, що під час доставки подарункова упаковка зазнає пошкоджень?

Ми завжди вкладаємо подарунок у стандартну коробку для пересилок, щоб ваше запаковане замовлення не зазнало пошкоджень.

Чи буде всередині посилки рахунок-фактура?

Фактуру ми вкладаємо в посилку лише в тому разі, якщо ви вирішите отримати її в пункті видачі самостійно. Якщо доставка замовлення здійснюється кур'єрською службою, фактура надсилається на вашу електронну пошту.

Чи можна повернути продукти в подарунковій упаковці?

Так, ви маєте право повернути товар, навіть якщо скористалися послугою пакування. Ця можливість поширюється лише на саму продукцію.

Послуга недоступна в даний момент?

Спеціальна команда робітників ретельно та добросовісно дбає про пакування замовлень. Саме тому, ця послуга може бути обмежена у зв’язку з великою кількістю замовлень. У такому разі послугу можна замовити наступного дня.