Puma I Am Going Woman

туалетна вода для жінок 60 мл

4×
Puma I Am Going Woman туалетна вода для жінок 60 мл
Puma I Am Going Woman туалетна вода для жінок 60 мл
60 мл

Код: PUM0020 | Зараз цей продукт недоступний
Подарунок для вас
Флакон для парфумів у подарунок при замовленні понад 1400 грн. Колір можете обрати у кошику.

Опис парфумів Puma I Am Going Woman

Puma I Am Going Woman - фруктовий аромат з квітковими акцентами, який буде дорченим у будь-яку пору року. Навесні та влітку від чудово підкреслить лагідну атмосферу цих пір року. Восени на взимку подарує енергію фруктів та нагадає красу теплих днів. 
Фруктово-квіткова симфонія I Am Going Woman відкривається ніжним поєднанням   соковитих акордів фруктів. Головну роль серед них відіграють смородина, манадаринка та ананас. Продовження мелодійного переплетення нот належить квітковому букету - фрезії, жасмину та троянді, які огорнуті фруктовими нотами. Завершується композиція деревними відтінками, серед яких виділяється кедр. Чарівлива суть  I Am Going Woman  визначається мрійливими відгомонами цукерок.
I Am Going Woman - це солодка ягідно-фруктова цукерка. Це – класичний засіб для спокуси, головна зброя впевненої в собі жінки у грі без правил, суть якої - тотальне зваблювання чоловічої статі. Це – пристрасний аромат для тих, хто небайдужий до почуттів, прагне кохання та ласки.
Разом з I Am Going Woman жінка відчує себе сильною, діловою і спокусливою, здатною реалізовувати усі намічені плани, а незабутній аромат тільки доповнить усі ці чудові якості в ній. Тепер перед нею не в змозі встояти жоден чоловік у світі.
I Am Going Woman призначена для використання вдень.Чудово підійде для жінок, які активно займаються спортом. В той же час вдало доповнить класичну сукню.

Склад

початкова нота
ананас, груша, мандарин, смородина
нота серця
жасмин, троянда, фрезія
кінцева нота
кедр, праліне
Тип аромату
Квіткові, Фруктові

Про бренд Puma

Парфумерія Puma | Puma - Брати Rudolf та Adolf Dassler в 1924 році відкрили фірму по виробництву взуття. Перший успіх до них прийшов лише через 12 років після відкриття, коли Jesse Owens виграв 4 золоті медалі на Олімпійських іграх в Берліні. Звісно, що успіх йому принесли черевики від братів Dassler. 1948 році Rudolf Dassler відкриває фірму Puma. Спочатку вона випускала спортивне взуття для футболістів та взуття для бігу, сьогодні ж Puma спеціалізується на виробництві спортивного взуття, одягу та аксесуарів. Парфумерія Puma - це аромати, які втілюють спортивний дух життя. 

Оцінка Puma I Am Going Woman

Додати нову рецензію

5.0
4 оцінка
4
вигляд флакона
стійкість аромату
інтенсивність
загальне враження