RoC Pro-Renove

вирівнюючий флюїд проти старіння

RoC Pro-Renove вирівнюючий флюїд проти старіння
RoC Pro-Renove вирівнюючий флюїд проти старіння
Прихований продукт зі спеціальною знижкою
Код: ROO1535 | 5 в наявності
1
Нова Пошта
понеділок 29.07.2019
Особисте отримання
понеділок 29.07.2019
RoC Pro-Renove
40 мл | 857грн.

Опис продукту RoC Pro-Renove

Засіб RoC Pro-Renove допоможе вам на вашому шляху до красивої шкіри без зморшок.

Властивості:

  • допомагає позбавитись від зморшок
  • вирівнює тон шкіри
  • зволожує та живить шкіру
  • ніжно підтягує верхній шар шкіри

Спосіб використання:
Наносіть на шкіру тонким шаром. Дозвольте ввібратися. Використовуйте щоранку та/чи щовечора.

Властивості

Активні компоненти
бамбукова олія, вітамін C
Вік
всі вікові категорії
Властивості
анти-вікова косметика, живлення, ліфтінг та зміцнення, хайлайтери
Тип шкіри обличчя
для всих типів, зморшки і зріла шкіра
Kонсистенція
Флюїд

Про бренд RoC

Косметика RoC | RoC - наука на службі у краси. Косметичний бренд RoC  був оснований у Франції в 1957 році. З самого початку компанія виробляла гіпоалергенні засоби для жінок, які мають проблеми зі шкірою. RoC належить до перших компаній, які використовували у складі своїх продуктів ретинол - ефективну речовину, яка бореться з признаками старіння.  В далекому 1943 році Jean-Charles Lissarrague керував паризькою аптекою, яка спеціалізувалась на продажу дермокосметики. На початку 50-х років на прохання дерматологів він створив першу формулу непарфумованих засобів по догляду за шкірою. Так був створений бренд RoC, назва якого походить від назви аптеки Rogé Cavaillès.
 

Jean-Charles Lissarrague відомий як піонер в області косметології завдяки своїм намаганням об’єднати красу з досягненнями фармацевтики.  При створенні своїх продуктів, опираючись на  фармацевтичні дослідження,  Jean-Charles Lissarrague використовував лише найефективніші інгредієнти, створюючи  засоби, які дійсно були дієвими. Він вважав, що кожна жінка (і та, яка має проблемну шкіру) мусить виглядати ідеально.
 
Ще одним досягненням компанії було  використання цілого ряду інновацій при створенні продуктів з  захисними властивостями проти шкідливого впливу сонячного випромінювання. До найновіших відкриттів належить використання революційного підходу у боротьбі зі старінням шкіри - використання біоелектрики.
 
Ретельний підбір інгредієнтів відбувається на основі двох критеріїв - ефективності та безпечності та дозволяє запобігти появі алергічних реакції, створюючи унікальні продукти для всіх типів шкіри, в тому числі і для чутливої.  Кожен вид крему перевіряється в лабораторних умовах. Безпечність продукції доводять багаточисленні клінічні дослідження.
 
Спеціалісти компанії RoC прикладають максимум зусиль для збереження жіночої краси за допомогою науки. Увага до деталей та відданість улюбленій справі дозволяють створювати унікальні продукти
RoC - це справжня майстерність в косметології.