Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kickподарунковий набір (для нормального та сухого волосся)

1×
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick подарунковий набір (для нормального та сухого волосся)
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick подарунковий набір (для нормального та сухого волосся)
подарунковий набір (для нормального та сухого волосся)

Код: SCW08108 | Зараз цей продукт недоступний

BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick міцелярний шампунь для сухого волосся 250 мл + BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick кондиціонер-спрей для сухого волосся 200 мл + BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick маска для волосся з гіалуроновою кислотою 200 мл

Опис продукту Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick
Властивості

Потіште себе або своїх близьких ідеальним косметичним набором Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick. Набори, повні найкращих засобів для догляду за волоссям, неодмінно стануть приємною несподіванкою для кожного, хто їх отримає.

Властивості:

  • чудовий вибір для подарунка
  • засоби для щоденного догляду за волоссям
  • для сухого волосся

Спосіб використання:
Кожен продукт із косметичного набору слід використовувати за призначенням, дотримуючись інструкції.

Властивості

Тип волосся
всі типи волосся
Властивості
Густота та життєва сила, Зволоження, Блиск та м'якість, регенерація
Тип набору
подарунковий набір
Тип шкіри голови
torr hårbotten , нормальна шкіра голови
Проблема з волоссям
cухе волосся

Про бренд Schwarzkopf Professional

p>Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!

Оцінка Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick1