Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Brazilnut Oil, сироватка для волосся для всіх типів волосся | notino.ua | ЗНИЖКИ до 70%

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Brazilnut Oil

сироватка для волосся для всіх типів волосся

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Brazilnut Oil сироватка для волосся для всіх типів волосся
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Brazilnut Oil сироватка для волосся для всіх типів волосся
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Brazilnut Oil сироватка для волосся для всіх типів волосся
100 мл
459грн.

Код: SCW3812 | Більш ніж 20 шт. у наявності
шт.
Міст Експрес
неділя, 26.08.2018

Властивості

Тип волосся
всі типи волосся

Про бренд Schwarzkopf Professional

Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!

Menu