Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics

фарба для волосся

Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics фарба для волосся
Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics фарба для волосся
Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics фарба для волосся
відтінок 6-28 60 мл

Код: SCW2116 | Зараз цей продукт недоступний

Призначена лише для професійного використання.

Спостерігати за наявністю продукту

Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics
відтінок 6-28 60 мл

Спостерігати за наявністю продукту

Опис косметики Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics

Фарба для волосся Schwarzkopf Professional IGORA Royal Mettalics надасть вашому волоссю інтенсивного кольорового відтінку та блиску.

Властивості:

  • фарба залишається красивою та насиченою упродовж довгого періоду часу
  • освітлює на декілька тонів

Спосіб використання:
Наносіть на сухе, немите волосся. Використовуйте відповідно до інструкції.

Про бренд Schwarzkopf Professional

Доручіть своє волосся дійсно професійному догляду із засобами Schwarzkopf Professional! Під час створення своєї продукції цей всесвітньо відомий бренд косметики для волосся тісно співпрацює з провідними професійними стилістами, які мають дійсно багатий досвід у царині догляду за волоссям!  
З широкого асортименту засобів Schwarzkopf Professional ви можете вибрати саме ту лінію, яка найкраще підходить для вашого типу волосся. Для легкого запам’ятовування окремі лінії засобів різняться кольором та нададуть вам усе необхідне для догляду вашого волосся.
Бренд Schwarzkopf Professional існує на ринку вже понад 100 років і за цей час досконало усвідомив, як піклуватись про ваше волосся, щоб за всіх обставин воно залишалось здоровим і красивим. Ця успішна компанія починалась з невеликої крамниці побутової хімії, якою керував хімік Ганс Шварцкопф (Hans Schwarzkopf). Невдовзі засоби для волосся набули значної популярності серед клієнтів, а завдяки своїм інноваційним технологіям стали революційними на ринку косметики для догляду за волоссям.  
Сьогодні бренд Schwarzkopf Professional володіє величезною кількістю патентів і визначає темп на світовому ринку. Косметику для догляду за волоссям Schwarzkopf Professional можна знайти в салонах і магазинах усіх континентів. Отже, якщо ви прагнете по-справжньому професійного зовнішнього вигляду свого волосся, зробіть ставку на косметику для волосся Schwarzkopf Professional і побачите, що ви не помилились!