L’ORÉAL PROFESSIONNEL – SERIOXYL

SERIOXYL DENSER HAIR

СИРОВАТКА ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ РОСТУ ВОЛОССЯ НА СМ2

Сироватка стимулює ріст волосся, надає йому об'єму, міцності, сприяє оздоровленню шкіри голови.

• Технологія Stemoxydine 5 %
Революційний активний компонент створює оптимальне середовище для стимуляції стовбурових клітин, підтримуючи швидкий ріст нового волосся.
• Neohesperidin (неогеспередин)
Сильна антиоксидантна молекула, яка присутня в багатьох цитрусових, захищає корені волосся від оксидації та забезпечує його правильне функціонування.
 

Застосування:
За допомогою піпетки рівномірно нанесіть 8 доз сироватки на шкіру голови. Вмасовуйте кінчиками пальців, не змивайте. Використовуйте щовечора упродовж 3 місяців.

весь текст скритий текст

SERIOXYL THICKER HAIR

СИРОВАТКА ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ТА ЗБІЛЬШЕННЯ ДІАМЕТРУ ВОЛОСИН

Сироватка, що ідеально підходить для рідкого волосся. Засіб зміцнює та збільшує діаметр волосяного волокна та дарує миттєвий і тривалий кумулятивний ефект.

• Технологія Intra-Cylane
Надає густоту та укріплює структуру волосяного волокна, зміцнюючи ваше волосся.
 

Застосування:
Рівномірно нанесіть на вологі локони декілька доз засобу. Зачекайте, поки волосся не висохне у природний спосіб або ж висушіть його за допомогою фена. Використовуйте мінімум 3 місяці, оскільки результати застосування сироватки — кумулятивні, тобто засіб діє щоразу ефективніше.

весь текст скритий текст

SERIOXYL DENSER HAIR GELÉE

РІШЕННЯ ДЛЯ КОРОТКОГО ВОЛОССЯ

Сироватка-гель живить та зволожує рідке волосся, стимулює волосяні фолікули. Засіб доглядає за шкірою голови та забезпечує об'єм і густоту волосся.

• Технологія Stemoxydine 5 %, гліцерин
Створює оптимальне середовище для стимуляції стовбурових клітин, сприяючи в такий спосіб швидшому росту нового волосся.

Застосування:
За допомогою піпетки рівномірно нанесіть 4 дози сироватки на шкіру голови. Вмасовуйте кінчиками пальців, не змивайте. Використовуйте щодня упродовж 3 місяців.

весь текст скритий текст


ЩО ТАКЕ СЕРІОКСИЛ?

  
Серіоксил — комплексна професійна програма для надання густоти, зміцнення волосся й оздоровлення шкіри голови.
 
Ефективно бореться зі всіма 4 ознаками рідкого волосся: невеликою густотою, відсутністю об'єму, а також ламкістю та тонкістю волосяного волокна.

весь текст скритий текст

ПРО БРЕНД L’ORÉAL PROFESSIONNEL

L´Oréal Professionnel — французький преміум-бренд із багаторічною традицією. Належить до всесвітньо відомої компанії L'Oréal, яку заснував у 1909 році Ежен Шуеллер (Eugène Schueller). Компанія вже понад 100 років допомагає клієнтам набути краси та впевненості. У широкому асортименті компанії L'Oréal ви знайдете професійну косметику для волосся, починаючи від засобів для фарбування чи догляду, закінчуючи продукцією для завершального стайлінгу, яку використовують перукарі та стилісти в усьому світі. Продукцію L´Oréal Professionnel розробляють на основі найновіших інноваційних технологій у співпраці з найкращими перукарями. Окрім цього, бренд L´Oréal Professionnel завжди був невід'ємною частиною відомих показів моди та задавання нових трендів. Пізнайте таємницю красивого волосся! Подаруйте собі професійний догляд від L´Oréal Professionnel!

Лідери продажу