Shiseido Sun Care Protection подарунковий набір III.

1×
Shiseido Sun Care Protection подарунковий набір III.
Shiseido Sun Care Protection подарунковий набір III.
подарунковий набір III.

Код: SHI06434 | Зараз цей продукт недоступний

Sun Care Expert Sun Protector Face & Body Lotion молочко для засмаги для шкіри обличчя та тіла SPF 50+ 50 мл + After Sun Intensive Recovery Emulsion відновлююча емульсія після засмаги для обличчя та тіла 30 мл + Shiseido x ROXY косметичка жіноча маленька

Подарунок для вас
Придбайте будь-яку продукцію на суму від 1300 грн та в подарунок виберіть пляжну сумку або скляну пляшку для води у подарунок.
Подарунок для вас
Подарунок для вас
Подарунок для вас

Опис Shiseido Sun Care Protection
Властивості

Захисний засіб під час засмаги Shiseido Sun Care Protection — невід’ємна частина догляду за шкірою під час перебування на сонці.

Набір містить:

  • Sun Care Expert Sun Protector Face & Body Lotion молочко для засмаги для шкіри обличчя та тіла SPF 50+ 50 мл
  • After Sun Intensive Recovery Emulsion відновлююча емульсія після засмаги для обличчя та тіла 30 мл
  • Shiseido x ROXY косметичка жіноча маленька

Властивості

Kонсистенція
емульсія, тверда
Тип шкіри обличчя
нормальна, для всіх типів
Тип шкіри
для всіх типів шкіри, нормальна
Захисний фактор SPF
дуже високий захист (SPF 50+)
Властивості
заспокоєння, живлення, захищає від зовнішніх впливів
Тип набору
подарунковий набір

Про бренд Shiseido

Розкішна японська косметика Shiseido вже понад 140 років визначає концепцію краси. Філософія бренду базується на переконанні, що краса — це не лише візуальний образ, але передусім почуття.

У цього бренду багата історія. З моменту свого заснування Shiseido бере все найкраще із західної косметики та водночас не нехтує традиційними азійськими цінностями. Косметику Shiseido високо цінують не лише за непідвладну часу продукцію чи за довголітню традицію, але й за успішні інновації. Компанія постійно присвячує час розробці нових технологій у галузі догляду за шкірою, саме тому вона стала авторитетом серед дослідників.

Якщо йдеться про якість та витонченість складу засобів, дотримання екологічних принципів, Shiseido, без сумніву, посідає в цьому плані надстандартну позицію. Неважливо, що саме ви обираєте — парфуми Shiseido, один із розкішних засобів для догляду за шкірою, косметику Shiseido, або, наприклад, сонцезахисний крем Shiseido — уся ця японська преміум-косметика завжди подбає про вас на найвищому рівні. З косметикою Shiseido ви отримаєте відчуття природної краси.

Оцінка Shiseido Sun Care Protection1