Перейти до основного вмісту

Shu Uemura Art of Hair
Yūbi Blonde

Абсолютна досконалість вашого білявого волосся

Shu Uemura Art of Hair представляє високоефективну професійну формулу на основі японської білої півонії, зібраної екологічно безпечним способом, та унікального холодного пігменту, розробленого в Японії. Yūbi (з японської мови «велич») blonde зупиняє час і зберігає світлий колір абсолютно досконалим, забезпечуючи холодний білявий відтінок, додаючи природного блиску та відновлюючи волосся від коренів до кінчиків.

 

Для крижаного платинового білявого відтінку

Зупиніть час і збережіть крижаний платиновий відтінок свого білявого волосся. Шампунь допомагає усунути небажані теплі відблиски, а маска надає найхолоднішого білявого відтінку. Ваше світле волосся сповниться життєвою силою, природним блиском і стане таким м’яким!

Для стійкості мелірування або балаяжу

Ваше освітлене технікою мелірування або балаяжу волосся вабитиме красивим природним блиском завдяки шампуню для освітленого волосся Yūbi blonde. А маска з тієї ж серії не тільки усуне небажану жовтизну, але й розгладить волосся та забезпечить йому необхідне живлення.

 

Для магнетичного сріблясто-сірого кольору

Покажіть ваше бездоганно сріблясте волосся у всій його красі. Нейтралізуючий фіолетовий шампунь усуває небажані мідні відблиски, а кондиціонер Yūbi blonde відновлює та розгладжує кожну волосину.

 

Щоденний догляд для всіх типів білявого волосся

Подаруйте своєму білявому волоссю лише те, що йому насправді потрібно. Шампунь для освітленого волосся делікатно очищає його, видаляє всі забруднення та надає волоссю природного блиску. Кондиціонер відновлює волосся від коренів до кінчиків, роблячи його розкішно м’яким.


Про японську білу півонію

Білу півонію «шакуяку» збирають у Ніїґатських горах в Японії. Shu Uemura Art of Hair пишається залученням японських фермерів до відповідального збирання білих півоній: вони завжди збирають лише половину врожаю, щоб інша половина не переставала цвісти. Збір врожаю проводиться вручну і тільки з травня по червень.

Про японський холодний пігмент

Бренд Shu Uemura Art of Hair з'явився в результаті пошуку його засновником Шу Уемурою найяскравіших кольорів. Він зупинив свій вибір на технології пігменту, що використовується у колекції для макіяжу. Його виготовляє провідний японський виробник фарб і барвників ексклюзивно для бренду Shu Uemura. Цей пігмент, що створювався з використанням найсучасніших технологій, має гладку однорідну форму та забезпечує інтенсивніший холодний колір, ніж звичайний пігмент.