Спеціальні знижки

Продукція з цього розділу може мати маленькі недоліки, тому не можемо її продавати разом з іншими продуктами.  Такими недоліками може бути відсутність целофанової плівки на упаковці парфуму через її пошкодження під час маніпулювання з продуктом на складі, або через використання продукту для фотосесії, або ж інші недоліки упаковки які не впливають на якість самого аромату.

 

Деяка продукція може бути не повною, використовувалася для тестування, але обсяг флакону не менше 90%.

В детальному описі кожного продукту знайдете інформацію щодо недоліку, який стосується відповідного продукту.

весь текст скритий текст

Ви вибрали

 • Парфумерія
 • Спеціальні знижки
 • Teatro Fragranze

Зобразити фільтр Приховати фільтр

 • Teatro Fragranze Bianco Divinoнаповнювач до аромадиффузору (White Divine) 500 мл

  Розпаковано обсяг продукту: 98 % Код: TEF00192

  Більше інформації..

  Запасний наповнювач Teatro Fragranze Bianco Divino змінить аромат кожного приміщення відповідно до вашого настрою.Властивості:квітковий ароматфруктовий ароматСпосіб використання:Під час зміни наповнювача дотримуйтесь інструкції, яка входить в комплект.

  1 556 грн.
  Знижка: 274 грн.

 • Teatro Fragranze Foglie Di Ficoaромадифузор з наповненням (Fig Leaves) 100 мл

  Пошкоджена упаковка обсяг продукту: 100 % Код: TEF00240

  Більше інформації..

  Аромадифузор Teatro Fragranze Foglie Di Fico  — приємний спосіб, як наповнити ароматом ваш інтер’єр. Аромадифузор містить наповнювач, який поступово випаровується в повітря за допомогою занурених у нього паличок, наповнюючи приміщення затишним ароматом.Властивості:свіжий ароматфруктовий ароматСпосіб використання:Відкрийте ковпачок ароматичного дифузора та наповніть його відповідним рідким наповнювачем. У такий спосіб аромат вивільняється з дифузора поступово за допомогою вкладених паличок. Що більше паличок ви занурите до посудинки дифузора, то більш відчутним буде аромат есенції в кімнаті. Інтенсивність аромату у вашому приміщенні можна підвищити за допомогою періодичного обертання намочених паличок. У комплект цього аромадифузора входить наповнювач. Зберігати в недосяжному для дітей місці. У випадку контакту наповнювача зі шкірою необхідно негайно промити її великою кількістю води з милом. У випадку контакту рідини з очима потрібно декілька хвилин промивати їх проточною водою. Дотримуйтесь інструкції, яка додається входить в комплект.

  1 089 грн.
  Знижка: 121 грн.