4 речі, які мають бути у вашій пляжній сумочці!

відпочинок для пляжі

Дорогі жінки! Літній сезон непомітно перетнув екватор, а тому важливо використати ці спекотні дні в повній мірі. Збираючись на літній відпочинок, ви неодмінно обмірковуватимете купівлю досконалого купальника, в якому ви красуватиметесь на пляжі. Це цілком зрозуміло! Купальник, сонцезахисні окуляри та красиві сандалі — це, безумовно, важливо. Однак що буде, якщо ви приїдете на море та виявите, що забули взяти косметику, а на пляжі вона вам просто НЕОБХІДНА? У такому випадку ми негайно поспішаємо вам на допомогу!

Щоб ви нічого не забули, ми підготували для вас список, що містить 4 найважливіші речі, без яких жодний літній відпочинок просто неможливий.

4 НАЙВАЖЛИВІШІ РЕЧІ У ВАШІЙ ПЛЯЖНІЙ СУМОЧЦІ

1) Сонцезахисний крем

Саме так! Це один із тих засобів, про який не слід забувати в жодному випадку. Мабуть, бувало, що ви поїхали на море та забули про сонцезахисний крем. Саме тому цього року радимо покласти його у валізу одним із перших! Рекомендуємо вам сонцезахисні креми EUCERIN Sun, які забезпечать вам високий рівень захисту. Детальнішу інформацію про сонцезахисні креми можна отримати тут.

сонцезахисний крем

2) Олійка для волосся, пошкодженого сонцем

Мабуть, ви погодитесь, що пляж і сонце — це не зовсім вдала комбінація для вашого волосся. Годі боятися! Покладіть до валізи захисний спрей або олійку для волосся. Що стосується спреїв, рекомендуємо Alfaparf Milano. А тим, хто надає перевагу олійкам для волосся, рекомендуємо PhytoPlage.

догляд за волоссям

3) Бальзам для губ

Кожна людина унікальна, але екстремальні температури можуть сильно висушити вашу шкіру, особливо губи. Існує великий асортимент чудових бальзамів для губ. Однак, якщо нам би довелось обирати лише дві, найкращі для літа, торгові марки, ми б, безумовно, рекомендували Neutrogena та Labello.

що з собою на пляж

4) Водостійка туш для вій

Ми не помилимось, якщо стверджуватимемо, що на відпочинку ви робите багато чудових фотографій, чи не так? Однак не варто покладатись лише на Photoshop і фільтри. Обов'язково візьміть із собою водостійку туш для вій! Для об'єму виберіть Lancome Hypnose Drama, а задля довжини та досконалого підкручення вій — Catrice Allround!