Amouage - екстравагантна розкіш

 

Amouage

Мрієте придбати парфум, який би був сильним та інтенсивним, водночас надзвичайно провокуючим та  виваженим? Amouage Interlude — справжній чоловічий аромат, який подарує своєму власнику впевненість та заряд бадьорості на цілий день.

Дуже часто жіночі парфуми критикують за те, що вони занадто солодкі. В той же час, чоловічі парфуми дуже часто критикують за те, що вони занадто пряні. Солодкі та пряні — характеристики парфумів, які ми часто використовуємо, коли аромат виходить за рамки звичайного. Ми всі звикли до тих чи інших ароматів, ми уявляємо, які парфуми нам підходять і дуже часто з’являється страх піти далі і спробувати щось нове. Але з’являється парфум, такий як Amouage Interlude Man, який ламає всі стереотипи  і змушує, не задумуючись, віддати перевагу йому, спробувати нові враження та образи.

Багато компаній, виробників нішевої парфумерії, не поділяють аромати на суто  чоловічі або суто жіночі. Кожен має змогу вибрати саме той парфум, який йому подобається та підходить. Але близькосхідний Amouage іде своїм шляхом. В асортименті компанії представлені аромати для чоловіків і жінок, які утворюють пари, об’єднані однією концепцією, така собі квінтесенція чоловічого та жіночого.

Магія живиці
Як вже було зауважено Amouage завжди славився нетривіальним підходом до парфумерії, створюючи  екстравагантні парфуми. Interlude Man миттєво виділяє власника з натовпу. Ніхто з оточуючих навіть не натякне, що цей аромат вам не підходить. Навпаки, парфум подарує  впевненість у своїх силах і можливостях, делікатно нагадає, що ви впораєтеся з усіма проблемами і зможете вирішити  всі питання.

Парфумер Pierre Negrin надав основі аромату оксамитовості за рахунок амбри, креативно підкреслюючи її димчастим серцем та деревними відтінками. В легенді парфуму говориться про шлях від хаосу до спокою. Початок  Interlude здається трошки хаотичним завдяки поєднанню у складній комбінації   легких цитрусових нот бергамоту з важкими відтінками. Дуже швидко кожен інгредієнт займає своє місце і всі разом вони створюють  надзвичайно гармонійне, чисте та насичене звучання.

Солодкість парфуму  надає не ваніль чи квіти, як це буває у більшості випадків. Слід зауважити, що Amouage Interlude— це не аромат для гурманів. Солодкість в ньому має бархатистий, таємничий характер. Саме таку асоціацію здатен створити єдиний інгредієнт — живиця. В даному парфумі це опопонакс, відомий як солодкий ладан. Аромат опопонаксу поєднується з класичним запахом ладану (саме звідти цей димчастий відтінок), а по мірі розкриття аромату на перший план виходить сандалове дерево та агар, які змінюються пахощами перцю та пачулі, даруючи Interlude пряний відтінок.

Сильний, але не агресивний
Незважаючи на те, що спочатку Amouage Interlude  розкриває свою силу і характер, аромат вирізняється благородним спокоєм. Якщо користуватися ним в міру, то він не буде заважати вашим колегам по роботі. Протягом дня він буде відмінно гармоніювати з вашою шкірою,  а оточуючі відчують його лише мимохідь.
Так, як і інші парфуми  Amouage,  ціна Interlude вище середньої, але варто заплатити трошки більше, адже парфум досить якісний і надзвичайно стійкий. На шкірі аромат ви зможете відчути і на другий день, на одязі — до першого прання — і це все лише після одного єдиного нанесення. Ви, безперечно, користувалися парфумами, які зникають протягом декількох годин після декількох нанесень. З Interlude  такої проблеми не виникне. Одного флакончика вистачить надовго.

Призначений для літнього вечора або для осіннього дня

Для кого призначений Amouage Interlude? Традиційно, деревні парфуми призначені для чоловіків, про що говорить і назва парфуму. Але хто сказав, що потрібно притримуватися установлених норм і правил. Набагато важливіше мати свій стиль і характер.  Interlude підійде кожному, хто переситився літніми ароматами та  віддає перевагу чомусь незвичайному та оригінальному, тому, що нагадує далекі країни, аромати дерев’яних коробочок для спецій та непізнані закутки світу.

Ладан- один з найбільш незвичайних інгредієнтів Interlude. Аромат в чистому вигляді викликає асоціації з церквою або східними пахощами. Але не варто  відмовлятися від парфуму, якщо в ньому заявлено ладан. Нерідко його запах практично не відчувається. З’єднуючись з іншими ароматами в парфумерної композиції він втрачає своє первинне звучання і надає духам своєрідний солодкуватий тон, який буде доречним не лише взимку, але й зараз, літнього вечора або осіннього дня.

 

Наталя для notino.ua