10 порад як мати красиві та здорові вії

туш для вій

Бездоганні вії — основа макіяжу. І навіть, якщо ви не користуєтесь тональним засобом, одна лише туш спроможна зробити більш виразним обличчя. У кожної з нас є “ своя найкраща туш для вій”. А чи використовуємо ми її правильно? Можливо, що ні.... В цій статті я хочу запропонувати вам 10 порад, які стануть у нагоді, якщо ви мрієте про ідеальний макіяж.

1. Не використовуйте туш для вій довше 2-4 місяців. За цей час туш висихає і вже не працює так, як це передбачено.

2. При нанесенні декількох шарів, почекайте поки попередній висохне. Не поспішайте, краще зачекайте. А час між нанесеннями можна провести з користю, наприклад, почистити зуби, нафарбувати губи чи зробити зачіску :-)

3. Ви мрієте збільшити об’єм вій? Тоді перед застосуванням туші, за допомогою щіточки, нанесіть на вії ніжну пудру — результат вас приємно здивує!

4. Якщо вибирати між застосуванням щипців для завивки вій та спеціальною тушшю, то я вам раджу обрати друге. Вся таємниця прихована у щіточці. Вдало підібрана щіточка набагато краще профарбує ваші вії, ніж щипці.

Моя порада: Bourjois Mascara Volume Glamour Ultra-Curl або легенда Lancome Virtuose

5. Якщо ви хочете охайно і ретельно профарбувати найменші нижні вії або вії, розташовані у куточку ока, а я впевнена, що ви хочете цього, тримайте щіточку горизонтально, а не вертикально. Це означає паралельно до вій. Ви переконаєтеся самі, що це не так складно.

6. Не забувайте чистити щіточку. Тільки так вона досконало відділить вії та на ній буде необхідна кількість туші. Достатньо опустити її у гарячу воду на 5 хвилин. Тим часом відкритий тюбик прикрийте серветкою, для того, щоб туш не висихала.

7. Не користуйтеся водостійкими тушами. Вони висохнуть набагато швидше, ніж “звичайні”

8. Ніколи не рухайте щіточкою вгору-вниз, коли вона знаходиться у тюбику. У нього  потрапляє повітря і туш швидше висохне.

9. Замість засобу для зняття макіяжу з очей використовуйте кокосову олійку. Вона делікатно видаляє макіяж, зволожує та зміцнює вії.

10. Подаруйте вашим віям неймовірно привабливий та чарівний вигляд - використовуйте туш замість підводки. Достатньо підібрати пензлик, нанести на нього  трохи туші і такий макіяж виглядатиме бездоганно!

Моя порада: пензлик для нанесення підводки Max Factor Brush 

 

Наталя для notino.ua