BOSS ALIVE: Вивільнена жіночність

Boss Alive

BOSS ALIVE: Вивільнена жіночність

Hugo Boss представляє BOSS ALIVE: натхненний сучасний аромат, що надає жінкам упевненості на шляху до успіху. #FeelALIVE​

Із думкою про нерозривний зв'язок між відчуттям повноти життя та успіхом Hugo Boss створив BOSS ALIVE, новий деревний фруктовий аромат для Неї, що випромінює пристрасть і рішучість жінки BOSS. Ніби підкреслюючи жіночу незалежність і силу, аромат, дизайн, телевізійний рекламний ролик і кампанію реалізували чотири неймовірні жінки, готові поділитися своїм баченням і надихнути інших на пошук свого власного шляху."

Boss Alive

"Блискуча парфумерка Аннік Менардо, творчий шлях якої пов'язаний зі світом, що традиційно належав чоловікам, поєднала свіжі променисті верхні ноти іскристого яблука та сливи з квітковою базою із жасмину, щоб створити радісний натхненний настрій. Завдяки контрастним деревним базовим нотам у поєднанні з теплим відтінком магнетичного абсолюту ванілі цей приємний аромат навіює відчуття спокійної впевненості і жіночної сили.

Флакон, створений талановитим дизайнером ювелірних виробів Амелі Райх, втілює непідвладну часу жіночність та вишуканість. Масивну скляну пляшечку в стилі ювелірних прикрас огортає сяюча золота стрічка, а світло-рожевий колір відбиває світло, підкреслюючи розкіш форми й аромату парфумів. ​"

"Втілений в ароматі новий дух жіночності яскраво підкреслюється захоплюючим телевізійним рекламним роликом Ребекки Злотовськи за участі чотирьох юних талантів у блискучій кампанії під керівництвом Кольєр Шорр. Емма Робертс, Бруна Маркезіне, Лора Геррієр і Хлоя Беннет ідеально уособлюють успіх для сучасної жінки, надихають жінок у всьому світі насолоджуватись життям на повну силу, як і​ BOSS ALIVE.

Boss Alive

BOSS ALIVE: Символ повноти життя

Новий аромат від Hugo Boss поєднує в собі нотки іскристого яблука, жасмину самбак та дерев’яні нотки, щоб створити відчуття яскравої жіночності, сили та впевненості. #FeelALIVE​