Божественний поєдинок - Eros проти Olympea

2015 рік  приніс нам довгоочікувані  новинки від двох відомих парфумерних брендів  - Versace і Paco Rabanne. Виявляється, що не тільки час появи на ринку,  а й багато іншого об’єднує ці два нові творіння.  Достатньо порівняти  дві рекламні кампанії і відразу стає зрозумілим, що майстрів парфумерної справи поєднала якась таємнича телепатія.  Обидва бренди створили аромат для "сучасної богині",  їх реклама побудована на античних мотивах. Яка з цих богинь переможе в цій боротьбі?

парфуми

Versace Eros Pour Femme

Через 2 роки після появи на ринку парфуму для чоловіків  Versace Eros компанія Versace вирішила представити світу жіночий еквівалент цього аромату.  Versace Eros Pour Femme з’явився в Італії в грудні 2014, а в інших країнах -  на початку 2015 року.

Після кількох менш успішних версій нових ароматів Versace поставив амбіціозну мету – створити  легкий та свіжий, але водночас  чуттєвий та жіночний аромат.  Чи пощастило йому?

Позолочений, скляний флакон Eros Pour Femme виглядає дійсно розкішно – рельєфне зображення  Медузи в центрі фронтальної сторони та грецький орнамент по бокам придають йому яскраву індивідуальність. Той же візерунок прикрашає і ковпачок. Флакон поміщений у елегантний розкішний футляр,  у  якому зазвичай зберігають дорогі ювелірні прикраси.

Обличчям аромату стала відома голландська модель Лара Стоун, яка втілює богиню, одягнену в білу сукню в золотих  гладіаторських сандалях. Вона фліртує з богом кохання Еросом. Метою рекламної кампанії було показати жіночу силу у  вигляді грайливого та чуттєвого аромату. Парфум Eros спокушає, полонить і зводить з розуму.  Це справжній аромат сили, чуттєвості та  індивідуальності
 Eros Pour Femme від Versace
 
Цікаво, що рекламні фото були зроблені на студії Pinewood в Лондоні, де знімали фільми про Джеймса Бонда.

 
Парфум Versace Eros Pour Femme був презентований  як квітково-деревний аромат, доповнений мускусом. Багатство складу парфуму розкривається акордами  дозрілого, зігрітого сонцем сицилійського лимону та бергамоту з Калабрії, що перетікають у соковитий гранат. Фрукти початкових нот поступаються місцем розкішному квітковому серцю -  ніжному цвіту лимонника, шовковистому жасмину та пишній півонії. Довершується гармонія коктейлем  деревних нот, серед яких особливе місце займає сандалове дерево, кремовий мускус та амброксан.
 
Аромат Versace Eros Pour Femme ідеально підходить для використання навесні та влітку. Це надзвичайно свіжий аромат, елегантний та чуттєвий.

Paco Rabanne Olympea

Через пів року після прем’єри аромату Versace (в серпні 2015) нар ринку з’явився конкурентний парфум - Olympеa від Paco Rabanne.  Це еквівалент чоловічого парфуму Invictus 2013 року,  який символізує змагання та перемогу
 
 Сюжет змагання був втілений у цьому жіночому ароматі, але трошки в іншому значенні. Рекламна кампанія була побудована на ідеї про сучасну богиню, перед якою ніхто не може встояти,  всі чоловіки знаходяться біля її ніг. Для втілення образу рокової жінки Paco Rabanne  обрав бразильську модель Луму Гроте.

Olympеa від Paco Rabanne

Olympеa - це квітково-орієнтальний парфум.  Східний аромат розкривається нотками свіжого мандарину, який підхоплюється  захоплюючим поєднанням жасмину та імбиру. В серці лунають ноти солодкої ванілі і солі. Інтригуюча композиція завершується  ароматом сандалового дерева,  кашеміру та амбри. Сила ванілі делікатно приглушена нотами солі, яка все частіше з’являється у складі парфумів.  Olympеa  доповнена пахощами  п’янких квітів. Яскравий аромат та унікальний баланс всіх компонентів створюють гармонійний, теплий і  солодкуватий парфум, підкреслюючи стиль та почерк Paco Rabanne .
 
 
Витончений флакон Olympеa  виготовлений з філігранною точністю та продуманий до найдрібніших деталей. Він  слугує гармонійним доповненням аромату. Рожево-персиковий флакон виготовлений у вигляді амфори,  прикрашений лавровими листочками і поміщений у оригінальну коробочку, яка розкривається,  як крила птаха.

На мою думку парфум Paco Rabanne Olympea, кращий за Versace Eros Pour Femme. Він має набагато більше шансів стати бестселером цієї осені та зими
А що ви думаєте про ці два аромати? Ви вже спробували якийсь?
 
Наталя для notino.ua