CALVIN KLEIN WOMEN: аромат, створений жінками для жінок

 

новий аромат від celvin klein
Ніжний, але сильний. Чуттєвий, але свіжий. CALVIN KLEIN WOMEN — це деревно-квітковий аромат, що втілює різноманітні контрасти жіночності.
 
Парфумери Онорін Блан й Аннік Менардо створили аромат, який оспівує не одну, а багато жінок — індивідуальностей із власним голосом. Черпаючи натхнення з почуття свободи та необмежених можливостей, сучасні сильні жінки святкують кожен аспект своєї жіночності.
 
i am women
 

Тонкі нотки пелюсток квітів апельсина та свіжий аромат плодів евкаліпта розкривають насичений запах серцевини аляскинського кедра. Нанесіть невелику кількість аромату за вухами та на зап’ястя, щоб пробудити відчуття жіночої чуттєвості. Вранці його можна наносити злегка та поновлювати ближче до вечора.

будьте собою разом з новим ароматом CK WOMEN

Найновіша кампанія #IAMWOMEN — це колективна індивідуальність, яка об’єднує всіх жінок. Множинність утілює індивідуальну неповторність. Аромат оспівує молодих зірок Голлівуду та легендарних жінок минулого, які надихають нове покоління.

нове покоління жінок обирає CK Women

Актриси Люпіта Ніонго та Сірша Ронан розповідають про жінок, які їх надихають: від жінок із їхніх сімей до вічних легенд. Запитання «Які жінки вас надихають?» стало початком всесвітньої розмови, де жінки виражали свою унікальну індивідуальність, шануючи жінок, які допомогли їм стати такими, якими вони є сьогодні.

базові ноти аромату

Відкрийте для себе всю колекцію CALVIN KLEIN WOMEN: парфумгель для душу та лосьйон для тіла.