Червоний завжди в моді!

Червоний завжди в моді!

Вечірки! Це не тільки радість, сміх, танці та флірт, але і можливість поексперементувати з  виразним макіяжем. Вечірній макіяж просто вимагає використання виразних відтінків. І обираючи класику, ви робите ставку на безпрограшний варіант. Наприклад, виразні чорні стрілки та спокусливі червоні вуста.  Вони ніколи не вийдуть з моди і завжди лишатимуться символом сексуальності, ви завжди будете виділятися з натовпу, і до того ж червона помада личить всім, потрібно тільки підібрати свій відтінок та вміти її носити. Ідеально доповнити червону помаду манікюром такого ж відтінку. Напевно, саме тому L'Oréal Paris створила  неймовірну колекцію червоних помад та лаків для нігтів Color Riche Pure Red. Тут, справді, кожна з нас знайде свій відтінок, який ви зможете потім носити не тільки на вечірки але і кожного дня.

L'Oréal Paris

Цю ексклюзивну колекцію створили провідні спеціалісти L'Oréal Paris у співпраці із зірковими амбасадорками як Jennifer Lopez, Julianne Moore, Freida Pinto, Doutzen Kroes, Eva Longoria та Blake Lively. Внаслідок цієї зіркової співпраці на світ з'явилася розкішна колекція червоних помад для губ та ліків для нігтів. Мене зачарували всі відтінки - вони прекрасні, і кожна жінка серед них знайде свою червону помаду. Саме цього і бажають досягти творці колекції з L'Oréal Paris. Колір помади потрібно обирати згідно тону вашої шкіри. Саме тому представниці колекції являються уособленням різних типів жінок. Світлий відтінок шкіри Julianne Moore ідеально доповнює світло-червона помада. Яскраво-червона помада доповнить образ жінок подібних Jennifer Lopez, а смагляві красуні мають звернути увагу на відтінок від Eva Longoria. Переконайтеся в цьому самі та оберіть свій спокусливий косметичний аксесуар. Помада серії Color Riche Pure Red має ніжну текстуру, легка у використанні та досить стійка.

 

У доповнення була створена аналогічна колекція червоних лаків для нігтів - таких відтінків ви просто так не знайдете. Вашій увазі представлено асортимент насправді розкішних відтінків. Тут ви знайдете яскраво-червоний томатний відтінок, глибокий рубіновий відтінок від JLo, який доповнють ледве помітні блискітки. Дрібні блискітки містить і лак, над відтінком якого працювала  Freida Pinto. З усієї колекції лаків саме в цьому блискітки виділяються найбільше, але це не робить колір лаку дешевим та вульгарним, навпаки, гранатово-червоний колір виглядає розкішно у супроводі золотого мерехтіння блискіток. Лаки легко наносити. Широкий пензлик дозволяє без жодних проблем профарбувати пластину нігтя 1-2 мазками. Для отримання бажаного відтінку рекомендуємо наносити лак у два шари. Лак швидко висихає і зарекомендував себе своєю тривалою стійкістю. Насправді можу підтвердити, що це одні з найкращих лаків, які я спробувала. Тому я з впевненістю рекомендую звернути увагу на ці зіркові колекції!

 

Роксолана