Чому бальзами для губ від марки EOS настільки популярні?

Чому бальзами для губ від марки EOS настільки популярні?

Торгова марка EOS або Evolution Of Smooth була заснована в Америці. Своїми яскравими бальзамами незвичної форми вона підкорила весь світ. Звісно, ця популярність не змогла оминути і Україну.

EOS

Чому ці бальзами такі популярні? Звичайно, своїй популярності вони завдячують не тільки незвичному привабливому дизайну. Головна перевага бальзамів EOS полягає в тому, що вони складаються на 100% з природних компонентів та містять 95% органічних складників. Тут ви знайдете найкращі компоненти запозичені у природи: бамбукову олію, вітамін Е, бджолиний віск, оливову олію, кокосову олію, олію жожоба та багато-багато інших корисних складників. Завдяки цим складникам Ваші вуста стануть м’якими та зволоженими. Відтепер Ви забудете, що таке обвітринні губи, тріщинки та шорстка поверхня вуст.

Бальзами EOS мають надзвичайно легку текстуру. При нанесені зовсім не відчувається на вустах, але добре їх зволожують та пом'якшують. До того ж, усі бальзами марки EOS мають приємний запах та присмак. Ви захочете наносити його знову і знову. До позитивних характеристик бальзамів також слід зазначити і те, що вони довго тримаються на вустах. Звісно, якщо Ви не спокуситесь з’їсти бальзам, він буде триматися протягом двох годин. Текстура бальзаму одразу тане при контакті з губами, це допомагає рівномірно нанести продукт на вуста. Бальзам у формі кульки зручний у використанні та стане цікавим доповненням Вашої косметички. Використовується економно та рівномірно, не втрачаючи своєї форми. Однієї кульки бальзаму Вам вистачить справді надовго.

Та все ж таки не можна оминути і привабливий дизайн цих грайливих, різнокольорових бальзамів. Бальзами мають незвичну форму кульки, завдяки цьому Ви точно не зможете залишитися непоміченою. Марка EOS підготувала для Вас безліч кольорів та присмаків для будь-якого смаку та вподобання.

Залишилось тільки вибрати, який саме бальзам стане Вашим. У випадку з EOS радити досить складно, адже всі бальзами дуже добрі.  Якщо Ви шукаєте щось зігріваюче для зими, спробуйте двокольорову новинку Coconut Milk, або супер зволожуючий Blueberry Acaі. Якщо Ви збираєтесь на гори, зверніть увагу на Lemon Drop, саме цей бальзам містить SPF 15, що надійно захистить Ваші губи від агресивного сонця в горах. А якщо Ви вже готуєтесь зустрічати літо, Вам мають сподобатися освіжаючий Tangerine та пряний Sweet Mint.

Віка