Бренд COURRÉGES - нетрадиційна мода та аромати. Ви знайомі з ним?

Бренд COURRÉGES  - нетрадиційна мода та аромати. Ви знайомі з ним?

Засновником модного бренда  Courréges являється André Courréges - культовий модельєр,  архітектор та скульптор, який прославився в 60-х роках минулого сторіччя завдяки новаторським ідеям в області моди, які в невдовзі завоювали світ. Завдяки досвіду, який він отримав працюючи з відомим іспанським дизайнером Cristobala Balenciagi, André Courréges в 1961 році в Парижі відкрив свій власний салон.

courreges

Модний дизайн
1964 рік - переломний момент в кар'єрі André Courréges, коли він вперше представив на ринку свою колекцію SPACE AGE. На той момент його стиль був більше, ніш шокуючий. В своїх перших колекціях André Courréges  використовував вініл, папір, пластик та інші нетрадиційні матеріали. Його футуристичний стиль вплинув на ціле покоління дизайнерів, в тому числі і Yvese Saint Laurent, який казав: "Я все глибше і глибше поринав у  традиційну елегантність, але Courréges витяг мене з цієї безодні".
Charles de Castelbajac та André Courréges в 1994 розпочали свою роботу  над створенням нової колекції, яка мала величезний успіх.  Після чого André Courréges   працював у сфері архітектури і дизайну  інтер'єру.

Аромати та парфуми
В 1970 році André Courréges спробував себе у парфумерній справі та  поступово на ринку з'явились такі  аромати як:  Empreinte ,   Eau de CourregesIn Blue , Sweet Courréges, Courréges 2020, Generation , Rose de Courreges , чоловічий аромат Niagara та інші. В цій статті ми хочемо познайомити Вас з декількома ароматами від Courréges . Empreinte - парфум, присвячений першій в історії людства висадці на Місяць в 1969 році. Флакон аромату золотистого кольору з ковпачком у формі кулі, який уособлює  Місяць і скафандр астронавта. Empreinte дуже швидко завоював популярність та прихильників, як у Європі, так і за Океаном. Флакон Empreinte став прототипом всіх флаконів, в яких продаються аромати Courréges. В 80-х роках найбільшою популярністю користувався парфум In Blue, дизайн флакону якого трошки відрізнявся від інших - він був пласким, з логотипом АС та золотистою кришечкою.

produkt

Парфумована вода для жінок Courréges Empreinte

Легендарний Empreinte   - парфум, який побачив світ у 1970 році, а в  2012 році була випущена його нова версія. Класичний варіант відноситься до шипрових квіткових ароматів. В Empreinte  після нот сухого шипру з'являється виразний акорд аромату  шкіри, доповнений квітковими відтінками та підкреслений травами. В квітковому серці найяскравіше проявляється запашна троянда та пудровий  ірис. Завершується композиція м'якими деревними нотами, які надають Empreinte ніжний димчастий  характер. Нова версія аромату не втратила чарівність класичного Empreinte. Трошки менше стало альдегідів та з'явились ноти пачулі, яка вдало поєднується з квітковими та деревними відтінками. Empreinte  - елегантний аромат, перевагою якого є приголомшлива стійкість. Парфум буде доречним як вдень, так і ввечері.

produkt

Парфумована вода для жінок Courréges In Blue

Courréges In Blue - парфум, випущений в 1983 році. В 2013 - вийшла його нова версія. In Blue - квітковий водний аромат, в якому професійно зібраний легкий, ніжний, тремтливий букет чудових квітів. Розпочинають  композицію альдегіди та календула, які поступово переходять у ноти квіткового серця, серед який найвиразніше проявляються ніжна фіалка та елегантна троянда, змінюючись  ароматом чорної смородини та акордом деревини і ветиверу. Парфум  ідеально підходить для використання вдень.

produkt

Парфумована вода Courréges Rose
Courréges de Rose парфум 2012 року, який призначений як для більш молодого покоління так і  для жінок, яким подобаються чисті квітково-фруктові аромати. Відкривається композиція соковитими нотами рожевого грейпфруту, до якого за декілька хвилин приєднується свіжі ноти бамбуку, доповнені солодкими фруктами, серед яких виділяється малина. Після чого характер парфуму змінюється квітковими відтінками, головну роль серед яких відіграє ніжна фіалка. Завершується композиція акордом мускусу та амбри. Rose de Courréges  - огортає незабутньою свіжістю, легкістю і  неймовірною впевненістю в завтрашньому дні.

А який аромат від Courréges  подобається Вам?