Дермакосметика Біодерма

Дермакосметика Біодерма

Унікальна французька косметика Біодерма існує на ринку більш, ніж 20 років. Головною концепцією фірми є виробництво продуктів для людей з чутливою шкірою. Фірма співпрацює з провідними дерматологами та з відомими дослідницькими центрами. Біодерма постійно розвивається і зараз продукти цієї фірми можна купити в більш, ніж 70 країнах світу. Дія засобів цього бренду направлена на вирішення як причин виникнення проблем шкіри, так і усунення їх симптомів. В асортименті Біодерми ви можете знайти декілька спеціальних серій, які розділені відповідно до різних типів шкіри.

Дермокосметика Біодерма

До однієї з найулюбленіших колекцій Біодерми відноситься серія Sensibio, дія продуктів якої орієнтована на догляд за дуже чутливою шкірою. В цій колекції ви можете знайти засоби як для сухої і для дуже сухої шкіри, так і для змішаної та жирної шкіри. До складу цієї серії входять також міцелярні води, гелі для очей, заспокоюючі креми для подразненої шкіри або особливий тональний крем для шкіри, схильної до почервонінь.

Ексклюзивність бренду Біодерма полягає в створенні продуктів для дітей. Дитяча серія ABC Derm забезпечує все, що необхідно малятам. Тут ви знайдете чудові гелі для душу, очищуючі серветки, креми проти попрілостей та багато інших засобів для догляду за немовлятами. Біодерма не забула і про мам. До складу серії входить також ексклюзивний зміцнюючий крем проти розтяжок, за допомогою якого можна повернути шкірі еластичність та підвищити її тонус.

Бренд Біодерма не забула і про догляд за волоссям. В її асортименті ви знайдете чудові засоби з серії Nodé – шампуні призначені для всіх типів волосся та проти лупи. В цій серії є також ексклюзивні відновлюючі маски для волосся, які підійдуть не тільки для пошкодженого та сухого волосся, але й і для чутливої шкіри голови.

Вас турбують перші зморшки? Спробуйте продукти серії Matriciane, яка пропонує ексклюзивні креми-ліфтінги, унікальну сироватку для відновлення контуру обличчя та засоби клітинного відновлення. Завдяки продуктам з серії Matriciane ваша шкіра буде досконально розгладжена та наповнена новою енергією. Ці засоби можна також використовувати для відновлення шкіри після дерматологічних операцій.

Вам необхідно усунути небажані пігментні плями, викликані надмірною дією сонця, старінням шкіри або іншими причинами? Саме для вас призначена серія White Objective, яка завдяки своїм активним інгредієнтам забезпечує депігментацію шкіри. Ваша шкіра буде ідеально вирівняна, заспокоєна та освітлена. Ця колекція складається з ексклюзивних кремів, очищаючих тоніків, ефективних сироваток та спеціальних кремів для рук з пігментними плямами.

Унікальність бренду Біодерма полягає і в тому, що ця фірма  виробляє продукцію для людей, які страждають атопічним дерматитом. Спеціально для них запропонована серія Atoderm, до складу якої входять засоби для дуже сухої та атопічної шкіри у вигляді гелів для душу, денних та нічних кремів, молочка для тіла, бальзамів для губ та мила для рук. Колекція Atoderm забезпечує досконалий комфорт шкірі, яка вражена атопічним дерматитом, живить її, залишає гладкою та зволоженою.