Dior Dolce Vita EdT. А Ви знайомі з ним?

 парфумована вода Dior Dolce Vita

Уявіть собі парфуми, створені на східній основі з цінної деревини з вишуканим серцем із ванілі, кориці та кардамону. Ви занепокоєні тим, що вони виявляться занадто солодкими або старомодними для вас? Ви вважаєте тривалість та стійкість їх аромату недоречною або ж навпаки? А чи вистачить вам сміливості, щоб користуватись ними не лише серед зими, але й влітку? З огляду на сучасні тенденції Dior Dolce Vita не належать до найлегшої вагової категорії. Однак ці парфуми не приховують свій первісний характер аромату, створених для молодих оптимістичних жінок зі смаком до життя. Не хвилюйтесь - цей аромат не додасть вам віку.

Молодіжні та вишукані

Хоча парфуми Dolce Vita й носять ім’я знаменитого фільму Федеріко Фелліні початку 60-х років, але насправді вони народились набагато пізніше. У 1994 році Dior додав їх на ринок як яскравий та сяючий аромат для жінки віком трішки за двадцять, яка любить вишуканість у всьому, але не приховує свій вік або видає себе за когось іншого. За своїм характером Dolce Vita трохи схожі з попереднім ароматом Féminitédu Bois, який розробив П’єр Бурдон (Pierre Bourdon) для бренду Shiseido. У Dolce Vita Бурдон дещо послабив пряні відтінки та навпаки виділив те, що в цих парфумах визначає головну особливість: ваніль.

світова класика Dior Dolce Vita

Аромат ванілі користується популярністю вже з початку золотих часів парфумерної справи. Достатньо лише пригадати революційні Shalimar, з якими Guerlain вийшов на ринок у 1925 році. Проте, за останні десять років, ваніль трохи поступилася місцем квітам і фруктам, і зараз її використовують переважно в засобах для тіла та для ванних процедур. Це, звичайно, прикро, тому що вишукані тони здатні не тільки заспокоювати та покращувати настрій, але й вдало спокушати. Однак чисто ванільні парфуми сьогодні часто сприймають як надмірно важкі та сміливі, такі, що виходять за рамки низки свіжих і легких туалетних вод. Крім того, духи Dior Dolce Vita за своїм складом являються туалетною водою, за своєю тривалістю та особливістю вони не поступаються багатьом парфумерним водам. Флакон у цьому випадку майже ідеально відповідає вмісту: парфуми немов би замкнені в золотисто-жовтому дорогоцінному камені, який завдяки своїй округлій формі та відшліфованій поверхні виблискує навкруги. Незважаючи на свою насиченість, цей аромат є грайливим і веселим. Отже, в невеликій кількості його можна з впевненістю використовувати навесні та влітку.

Dior Dolce Vita ванільний красень

Багатоликі парфуми

Найбільша несподіванка і в той же час найпотужніша магія Dolce Vita прихована в їх здатності змінювати, так би мовити, свій образ. Завдяки сандаловій деревині, кедру та трояндовому дереву їм несподівано властива чоловіча сутність, якої за нормальних обставин можна й не помітити. Багато чоловіків підтверджують, що коли вони користувались парфумами Dior Dolce Vita, то їх оточення вважало, що Dior Dolce Vita це складний деревний нішевий парфум для чоловіків. Це є доказом того, що ми не сприймаємо аромати об’єктивно, і це не тільки прості нюхові відчуття. Суттєву роль відіграють наш досвід і правила, які зберігаються в нашій свідомості. Якщо нам хтось говорить, що це парфуми для жінок, то ми сприймаємо їхні ніжніші відтінки - і навпаки, коли їх позначають як парфуми для чоловіків, ми сприймаємо землисті складові.

Отже, парфуми Dior Dolce Vita можуть виступати як парфуми унісекс, особливо якщо у вашій колекції вже є нішева класика, в якій, здебільшого, немає розподілу на чоловічі та жіночі парфуми. Все це питання особистого смаку та стилю. Dolce Vita ідеально підійдуть для тих, кому імпонують східні ароматичні композиції, і хто водночас не хоче турбувати себе або інших чимось, що ще б годину висіло в повітрі задушливою хмарою. Їх квітково-фруктова увертюра з відтінком цитрусових не дає надмірної солодкості: від початку і до кінця ці парфуми немов світла мелодія, яку ми з радістю згадуємо щодня.

Dior Dolce Vita красень якого не слід боятися

У прохолодний день ви можете наносити їх безпосередньо на шкіру, а за теплішої погоди достатньо незначної кількості на внутрішній частині рукава та декольте. Отриманий ефект не буде істотно відрізнятися, різниця швидше в тому, як швидко зникають обертони, та як довго зберігатиметься аромат всієї композиції. Для того щоб підкреслити вишукані інгредієнти, ви можете спробувати нанести парфуми на основу з якісних ароматичних олій з ванільним або пряним ароматом; проте будьте уважними, щоб це поєднання не викликало подразнення на вашій шкірі. Аромат Dior Dolce Vita— сучасна класика, якої не слід уникати - достатньо лише знати, як з нею поводитись.

 

Наталя для notino.ua