Дізнайтеся правду! 10 найцікавіших питань про парфуми.

Дізнайтеся правду! 10 найцікавіших питань про парфуми.

Вам відомо ім’я Майкла  Едвардса? Це один з найвідоміших майстрів парфумерної справи, який написав книгу Fragrances of the World  - найважливішу книгу про парфуми - Біблію для всіх прихильників парфумерії. За більш, ніж 27 років, час на протязі якого він  займається парфумами, Майкл  отримав тисячі запитань та надав тисячі відповідей на них. Ми вибрали 10 з них, які на нашу думку, являються найцікавішими та завдяки яким і ми дізнались багато нового для себе. Сподіваємось, що вони зацікавлять і Вас.

parfemy

Чому парфум на Вашій подрузі має інший аромат, ніж на Вас?
Аромат парфуму на кожному з нас розкривається по-різному, це, напевно, не буде новиною ні для кого. Але, чи знаєте Ви, що впливає на цей процес? Гени, тип шкіри, їжа, ліки (наприклад, антибіотики суттєво змінюють аромат), стрес та температура шкіри - це все важливіші фактори.

Яким чином тип шкіри впливає на аромат парфуму?
Якщо у Вас суха шкіра, парфум швидше поглинається, тому його необхідно частіше наносити. На жирній шкірі все відбувається навпаки - стійкість парфуму підвищується, аромат буде більш інтенсивним, так як секрет сальних залоз розчиняє молекули парфуму, підвищуючи його стійкість.

Чому аромат парфуму вдома відрізняється від того, який ми тестуємо в парфумерному магазині?
Це пояснюється тим, що аромат розкривається по-іншому в різних середовищах. В парфумерному магазині у повітрі знаходяться  найрізноманітніші аромати. На запах парфуму впливає також і кондиціонер. Але саме головне - в парфумерному магазині ми рідко чекаємо  повного розкриття аромату. Це зазвичай відбувається вдома. Якщо Ви бажаєте спробувати парфум у середовищі, де будете його найчастіше використовувати, рекомендуємо придбати пробник і після того вирішити, чи підходить Вам  дана парфумерна композиція.

Коли не потрібно користуватися парфумами?
На сонці. Компоненти парфуму миттєво реагують на УФ випромінювання, подразнюють шкіру та часто сприяють зміні її кольору. Можна використати парфуми без вмісту спирту, вони будуть безпечними для Вашої шкіри під впливом сонця.

Чи впливає аромат на наш психологічний стан?
Так, дуже. Науково доведено, що деякі аромати мають заспокоюючі властивості (наприклад, лаванда чи ромашка), інші - стимулюючі (неролі та бергамот).

Скільки ароматів можна протестувати за один раз?
Лише три

Куди найкраще наносити парфуми під час тестування?
Перший аромат нанесіть на внутрішню сторону зап'ястя, почекайте декілька хвилин, після чого нанесіть наступний  на інше зап'ястя. Третій парфум нанесіть на внутрішню сторону ліктя.

Як довго повинна триматися парфумована композиція?
По-різному. В середньому парфумована вода повинна триматися 6-8 годин, туалетна - приблизно 3.

Як досягнути того, щоб аромат тримався на Вашій шкірі досить тривалий час?
Самим ефективним способом є використання Вашого улюбленого аромату в різних його формах. Поєднайте парфумоване мило, парфумований гель для душу, крем або молочко для тіла, пудру, туалетну або парфумовану воду.

І на завершення - які парфуми на думку  Майкла Едвардса є легендарними?
Звісно, Chanel No.5 . Серед  нових парфумерних композицій  - Yves Saint Laurent Opium, Giorgio Beverly Hills, Thierry Mugler Angel nebo Calvin Klein One.

А який парфум являється легендарним для Вас?