Догляд за ступнями ніг в домашніх умовах

 

Навіть якщо ми цього не усвідомлюємо, ступні ніг являються найпомітнішою та водночас найзапущенішою частиною нашого тіла. Поклавши руку на серце – витрачаєте Ви на догляд за ногами стількі ж часу, як за шкірою обличчя? Навряд чи... І це помилка. Адже ретельно піклуючись про Ваші ступні, вони не тільки будуть красиво виглядати, але також відплатять Вам тим, що будуть «служити» довше.

п'яти

Для мене особисто, найнадійнішим професіоналом в питанні догляду за ступнями ніг стала фірма Scholl. Я вже мала досвід та використовувала деякі їх засоби. Хочу сказати, я ніколи не була розчарована. З літом приходить час, коли  ніжкам потрібно надавати більше уваги. Відновити їх після зими та піклуватись про те, щоб ступні ніг завжди виглядали ідеально. Адже навіть найкрасивіші літні босоніжки не будуть виглядати добре, якщо їх не доповнимо ретельно доглянутими ногами. Я вирішила спробувати декілька відомих продуктів Scholl, та, з чистою свідомістю, можу їх порекомендувати, щоб Ви змогли підготуватися до літнього сезону. Адже зараз саме час!

Позбавтеся сухої та жорсткої шкіри!

По-перше, необхідно позбутися сухої та жорсткої шкіри на п’ятах. Ви можете піти до салону або зайнятися цим вдома. Я обрала другий варіант, тому що в мене не вистачає часу на салон, а також я не хочу "викидати" постійно кошти. Тому я звернула увагу на електричну щітку для педикюру Scholl Velvet Smooth. Мене зацікавило, чи справді ефект буде таким самим як в рекламі. Результат мене приємно здивував. Маю підкреслити декілька переваг цього унікального пристрою. По-перше, використовується на сухій шкірі, Вам не потрібно витрачати час на ванночки, як це робиться зазвичай в салоні. По-друге, не доведеться витрачати ніяких зусиль, просто прикладіть електричну щітку до п’ят та вона саме все зробить за Вас. Прилад має встроєний датчик, який при сильному натиску одразу припиняє роботу. З ним Ви не ушкодите шкірі. Вистачить хвилина і Ваша шкіра буде ідеально гладка. По-третє, щітка для педікюру проста в користуванні та митті. Після використання просто зніміть насадку та промийте під проточною водою. До того ж, Ви завжди зможете докупити змінні насадки до приладу. Отже тепер Ваші ступні ніг будуть завжди досконалими!

Також хочу порекомендувати ще два засоби для кращого ефекту доглянутих ніжок. Спробуйте інтенсивну сироватку Scholl Velvet Smooth. Нанесіть сироватку одразу після використання електричної пилки або після ванни. Засіб дуже економний у використанні. Вам знадобиться справді мала кількість продукту. Сироватка моментально зволожує шкіру ніг (суха шкіра ніг зникає на очах) та одразу вбирається, тож її легко використовувати одразу перед виходом на вулицю.

Другим моїм фаворитом став крем Scholl Velvet Smooth. Він не настільки інтенсивний, як сироватка, але відмінно зволожує проблемну шкіру ступней за декілька секунд. Крем має легку  приємну консинстенцію, яка швидко вбирається. В обох засобах хотіла б також виділити приємний аромат, який додає всій процедурі ароматерапію. Від себе можу сказати, що я вже давно не була настільки задоволена засобами для догляду за ступнями ніг. Ефект салонного педикюру тепер можна досягнути і вдома.