Dove DermaSpa - розкішний догляд за шкірою тіла

Мені дуже подобаються продукти та філософія фірми  Dove, висока якість за прийнятну ціну. Приємною несподіванкою виявилось повідомлення про те, що Dove представляє на ринку новинку, яка обіцяє подарувати більше відчуття розкоші, ніж інші продукти,які вже з’явились в асортименті компанії. У серії продуктів по догляду за тілом Dove DermaSpa вдало поєднані досягнення провідних дерматологів (що передбачає ефективність) з відчуттями, які виникають після відвідування  розкішних салонів, що само по собі повинно принести задоволення.

Dove DermaSpa

Яку мету  ставили перед собою спеціалісти  Dove? Основною метою було перетворити  щоденну  гігієну на неймовірно цікавий процес. З одного боку використання продуктів  DermaSpa повинно були б приносити задоволення, з іншого боку -  видимі результати для нашого тіла. Всі засоби цієї серії містять технологію Cell-Moisturisers™ -  зволожуючі компоненти якої і впливають на клітинному рівні на нашу шкіру, залишаючи її ідеально зволоженою. До складу колекції  DermaSpa входять 4 серії продуктів,  з яких кожен з нас може обрати найбільш ефективний для себе.

Серії Dove DermaSpa

Для зміцнення шкіри - блакитна серія Uplifted+
Для омолодження та пружності шкіри - фіолетова серія  Youthful Vivality
Для надання шкірі відтінку  натуральної засмаги - золотиста серія Summer Revived
Для рівного тону, шовковистої текстури та ніжності шкіри - біло-золотиста серія  Goodness3
Я спробувала останню серію  Goodness3. Які результати я отримала?

Відгуки  Goodness3
Ця серія представлена молочком, кремом, олійкою  для тіла та кремом для рук. Всі продукти, крім технології  Cell-Moisturisers™, містять олійку з обліпихи, яка відновлює захисний бар’єр шкіри, пом’якшує її, залишаючи шовковистою, ніжною та гладкою. Хочу відмітити, що ці властивості мають всі чотири продукти. А ще не слід забувати про  чарівні аромати цих засобів, які для колекції DermaSpa  були створені  у співпраці з всесвітньовідомим майстром парфумерної справи Ann Gottlieb, яка працює над виробництвом парфумів  Marc Jacobs, Dior та  Calvin Klein. І це відчувається на отриманому результаті - аромати всієї колекції дійсно неймовірні - тут представлені пахощі ванілі, кокосу та мускусу, до яких додаються ноти цитрусових, фрезії та  імбир.

Крем для тіла та молочко для тіла Dove Goodness3

крем для тіла DermaSpa

Крем для тіла Dove Goodness3 поміщений у практичний стаканчик об’ємом 300 мл. Упаковка досить велика, враховуючи ще й те, що текстура крему насичена і багата, розхід мінімальний, тому  вистачить його надовго. До складу серії DermaSpa входить і молочко для тіла. Крем, як це зазвичай буває, має більш густу текстуру і підходить швидше для сухої шкіри. Тому рекомендую його наносити на більш сухі місця  вашого  тіла, наприклад на лікті, коліна або п’яти. В свою чергу, молочко для тіла легко розтирається і досить швидко вбирається  шкірою. Я його завжди використовую вранці, після прийняття душу. Великою перевагою є те, що після нанесення  не залишається відчуття жирності,  тому я можу швиденько одягтися. Єдине, що мені нагадує про вранішнє використання молочка – приємні відчуття та чарівний аромат. Обидва продукти я застосовую регулярно, це чудовий спосіб розпочати новий день, наповнений позитивними емоціями.

Крем для тіла Dove Goodness3

Олійка для тіла Dove Goodness3

Зазвичай, молочко для тіла та крем я використовую  вранці, а олійку - ввечері. Олійка швидко вбирається шкірою, вона не дуже жирна, тому під час її застосування абсолютно не виникає відчуття  дискомфорту. Засіб достатньо розігріти  на протязі декількох секунд в долонях і можна наносити на тіло. Вона чудово розтирається, має приємний аромат, блискуча, але не жирна, після її застосування стан шкіри суттєво поліпшується.  Як я вже писала, цю олійку   використовую ввечері, але не тільки на ніч, але й перед будь-якою вечіркою. Після її нанесення ви будете почувати себе чудово - ваша шкіра буде  ідеально виглядати, а  приємний аромат супроводжуватиме вас  протягом всього вечора. До того ж, при регулярному використанні (приблизно протягом тижня) моя шкіра стала більш ніжною та пружною, а саме тому серію Dove Goodness3 я можу порекомендувати не лише своїм подругам, а і вам.

Крем для рук  Dove Goodness3

Dove Goodness3 крем для рук

Креми для рук я не використовую часто, застосовую час від часу, коли згадаю, вранці або ввечері. Мені не дуже подобається, що після нанесення я повинна чекати деякий час, поки крем абсорбується шкірою, при цьому я не можу нічого робить. З кремом Dove Goodness3 все навпаки - він швидко та легко вбирається, не залишає відчуття жирності, не блищить. Руки ідеально зволожені . Не можу сказати, що я спеціаліст в області кремів для рук, але цей, безперечно, рекомендую.
 
 
Наталя для notino.ua