Довіртеся силі природи та спробуйте її чудодійну силу

Довіртеся силі природи та спробуйте її чудодійну силу

Чи дивитесь Ви на склад продовольчих товарів перед їх покупкою? Впевнена, що так. Спробуйте подивитися на склад ваших косметичних засобів, якими ви користуєтеся щодня. Зазвичай, косметичні засоби містять безліч синтетичних речовин, які краще уникати. Нащастя, сьогодні нашій увазі представлено широкий вибір натуральної та біо косметики, склад якої нас може тільки радувати. Замість хімічних речовин така косметика багата вітамінами, зволожуючими компонентами та антиоксидантами. Також вона підходить для осіб, схильних до алергії. 

біо косметика

Косметика торгової марки Nonique є цілком натуральна. Назва бренду походить від екзотичної рослини Ноні, яку вирощують на плантаціях Панами, а екстракт цієї рослини використовують для виробництва усіх косметичних засобів Nonique. Деякі засоби містять екстракт елое вера та інших 14 рослин виключно натурального походження. Косметичні засоби Nonique не проходять тестування на тваринах та не містять речовини тваринного походження. Звісно, у складі засобів ви не побачите і хімічні речовини, наприклад, парабени, парафіни чи мінеральні олії (ці речовини закупорюють пори та прискорюють процес старіння шкіри), фарбники та силікони.


Чому саме плоди Ноні?

Плоди тропічної рослини Ноні містять понад 150 життєво необхідних речовин, а їх властивості відомі протягом багатьох сторічь. Високий вміст проксероніну, вітамінів, ензимів та мікроелементів плодів посуває Ноні на перше місце в області ефективності натуральних продуктів. Доведено, що плоди Ноні містять у 800 разів більше вітамінів та ензимів ніж ананс, що позитивно впливає на здоровий та молодий вигляд шкіри. Унікальний екстракт плодів Ноні містить кожний засіб торгової марки Nonique. Існує декілька косметичних ліній: Anti Aging, Extreme Energy, Hydration, Tropic тa Vital. Відкрийте для себе біо креми, мила, гелі для душу, шампуні та безліч інших продуктів. Довіртеся силі природи та спробуйте її чудодійну силу!