Dueto Parfums — аромати, інспіровані мегаполісом

Нішевий бренд Dueto Parfums з’явився на ринку порівняно нещодавно. Він був створений у 2010 році шляхом об’єднання зусиль чотирьох однодумців із різних міст світу, які вирішили створити ультрамодні парфуми, інспіровані сучасним суспільством. Унікальні парфуми, такі як City Oud або Lady Cool, беззаперечно натхненні арабською парфумерною школою. Її, однак, доповнили цілою низкою найсучасніших урбаністичних елементів.

Моїх колег в notino.ua не так просто здивувати ароматами. Проте лише в одному флаконі з лабораторії Dueto Parfums водночас поєднується декілька з них. Мені випала нагода оцінити парфуми Golden Boy у перші ж дні роботи в компанії. І, мушу визнати, вони відразу вразили мене. Безумовно, це не той аромат, який зустрічається на кожному кроці. Це аромат для тих, хто знається на парфумах, модних тенденціях і має справжній вишуканий смак. Саме такими являються усі парфуми Dueto Parfums.

Dueto Parfums керується гаслом, що в усьому світі великі міста визначають нову космополітичну культуру. Інспірується актуальними глобальними тенденціями, які просто мають бути: від Парижа до Токіо, від Нью-Йорка до Сан-Пауло. Парфумери працюють з цими тенденціями і створюють парфуми так, як модні дизайнери створюють сукні. Завдяки поєднанню мистецтва дизайну, знань арабської парфумерної школи й високоякісних інгредієнтів, вибраних без компромісів, з’являються нішеві парфуми, які варто спробувати.

City Oud

City Oud — перші парфуми бренду Dueto Parfums. Вони були представлені у 2010 році під гаслом «OUD — нова таємниця у світі парфумів». City Oud представляє сучасну урбаністичну оду класичній складовій арабських парфумів — унікальній олії агарового дерева, яка визнана одним із найкращих інгредієнтів цього року. Цей унісекс-аромат відкривається нотами кориці і шафрану, в серці звучать акорди троянди і ладану, а завершує це композиційне звучання основа з олії агарового дерева та пачулі. Ці парфуми чудово підходять для використання вдень і ввечері.

Golden Boy

Подобається запах шкіри та диму? Спробуйте унісекс-парфуми Golden Boy, які створила парфумер Соня Констант (Sonia Constant)! Сприймати аромат Golden Boy — наче сісти у шкіряне крісло чи зайти до невеликої крамниці, де є багато шкіряних речей, та відчути, як запах шкіри поєднується з квітковими і деревними акордами, а потім — із солодкою ваніллю та мускусом. Це теплий димчастий унісекс-аромат, який найкраще підходить для вечора і холодних зимових днів. Найцікавішим у ньому є те, що він розкривається по-різному . На шкірі чоловіків — це неймовірно мужній та привабливий аромат, а на шкірі жінок — загадковий, ніжний і водночас неймовірно захоплюючий.

сучасні ніш аромати Dueto Parfums

Uber

Парфуми Uber захоплять вас із першого подиху: поєднання імбиру, коріандру та гіркого полину — аромат, несхожий на жодні інші парфуми. Відомий парфумер Мішель Жирар (Michel Girard) майстерно поєднав у ньому свіжі прянощі, ароматичні та деревні відтінки та створив воістину своєрідний унісекс-аромат. Якщо вам подобаються оригінальні деревні парфуми — обов’язково спробуйте Uber.

Citiver

Свіжий аромат зелені поступово розкривається за допомогою деревних і димчастих тонів. Парфуми Citiver викликають в уяві образ свіжої зелені посеред галасливого мегаполісу. Відзначаються оригінальною обробкою мужнього ветиверу, який відіграє в них істотну роль. І хоча ці парфуми визначені як унісекс, їх аромат наближений до чоловічого. Цей аромат створила парфумер Урсула Вандель (Ursula Wandel). Вони підходять для цілодобового використання, а також приємно здивують вас своєю стійкістю.

Lady Cool

Солодкий аромат груші та кардамону, виразні квіткові відтінки троянди та жасмину, а в основі — сандалове дерево з ваніллю. Lady Cool — дуже приємні деревні жіночі парфуми зі злегка солодким відтінком, які створив відомий парфумер Олів’є Пешо (Olivier Pescheux). Будьте «lady cool», спробуйте цей своєрідний нішевий аромат для сучасної жінки у стилізованих металевих рожевих флаконах. City Love Ідеальне поєднання романтичних квітів із чуттєвою східною деревиною. City Love, безсумнівно, є одним із найуспішніших парфумів бренду Dueto Parfums. Пудрова фіалка, п’янка троянда, свіжий лемонграс, а на завершення — агарове дерево з пачулі та есенція індійського папірусу. Гармонійна композиція з лабораторії дизайнера Олів’є Пешо (Oliver Pescheux).

 City Love

Ідеальне поєднання романтичних квітів із чуттєвою східною деревиною. City Love, безсумнівно, є одним із найуспішніших парфумів бренду Dueto Parfums. Пудрова фіалка, п’янка троянда, свіжий лемонграс, а на завершення — агарове дерево з пачулі та есенція індійського папірусу. Гармонійна композиція з лабораторії дизайнера Олів’є Пешо (Oliver Pescheux).

Dueto Parfums - урбаністична нішева парфумерія

Наталя для notino.ua