Французька розкіш під ім'ям Orlane

Розпочалася весна і я із задоволенням хочу представити вам своє весняне відкриття — паризьку косметику Orlane -„haute-couture“ косметичної промисловості, всі продукти якої вирізняються високою ефективністю та якістю.

косметика для втомленої шкіри

Бренд був заснований в 1947 році і, як це часто трапляється, спеціалісти компанії вдало поєднують нові наукові відкриття з багаторічним досвідом роботи, про що також заявляють  (або, принаймні, гарантують) більшість інших компаній, але бренд Orlane  у цьому досяг успіху.

Перший крем проти старіння

Революційність у підході  при створенні засобів Orlane підтверджує той факт, що в 1968 році компанія представила на ринку перший крем для зрілої шкіри, який містив активні компоненти, що ефективно перешкоджали старінню шкіри. Він називався Creme 21 і на той час був найдорожчим кремом у світі (вартість крему становила 190 франків).
orlane creme b21

Постійно вдосконалюючись, Біо-енегретичний комплекс В21 в наші дні містить компоненти всіх відомих серій косметичних засобів Orlane, дія яких направлена на боротьбу зі старінням шкіри. Мова йде про комплекс рослинного походження, який забезпечує клітини шкіри всіма необхідними  копонентами та надає великий запас енергії, для того, щоб вони функціонували як клітини молодої шкіри. Спеціалісти компанії називають такий підхід “перевиховання шкіри” - використання потенціалу клітин.

До абсолютної досконалості цей комплекс довела новинка 2014 року  Orlane B21Extraordinaiere, яка вперше містила ексклюзивні компоненти, що “перезавантажували” клітини шкіри. Їх дія направлена на всі без винятку фактори, які негативно впливають на діяльність всіх систем всередині клітини, повертаючи час назад. Таким чином, клітини шкіри зберігають запас енергії, як у молодому віці.

Я спробувала 1 продукт Orlane серії  Absolute Skin Recovery Program, який призначений для всіх типів шкіри всіх вікових категорій. Втомлена, без життєвої енергії шкіра— характерна проблема для будь-якого віку, вирішенню якої приділяється мало уваги.

Безумовно, ви знайомі з тим, що нам постійно не вистачає часу на сон, на відпочинок, на догляд за шкірою. При цьому в повсякденному житті ми стикаємось з безліччю стресових ситуацій, а наш спосіб життя важко назвати абсолютно здоровим. Ці фактори найбільше впливають на вашу шкіру. При цьому вона втрачає життєвонеобхідні  вітаміни та поживні речовини, пружність, стає матовою, з`являються розширені пори та перші ознаки старіння. Серія  Absolute Skin Recovery Program відновлює вашу шкіру, наповнюючи її необхідною життєвою енергією

Крем Orlane Absolute Skin Recovery Program

Упаковку крему не буду описувать, вона розкішна, що характерно для всіх продуктів цього бренду. Консистенція — ось, що  мене вразило після першого нанесення. На перший погляд, коли ви набираєте засіб з коробочки, вам здається, що крем досить щільний. Однак, як тільки ви його нанесете на обличчя, то відчуваєте, наскільки він  має ніжну повітряну текстуру. Крем гарно абсорбується шкірою (дійсно протягом секунди) та живить її. Здебільшого, я не вірю в ефективність косметичних засобів після першого застосування, але мушу визнати- з цим кремом було навпаки- 2 хвилини після нанесення і ваша шкіра стає сяючою, гладенькою, шовковистою, тон вирівнюється. Таких миттєвих змін після нанесення крему в моїй практиці ще не було.

Ніжною та сяючою шкіра залишилась і після пробудження вранці. Хочу зазначити, що Absolute Skin Recovery Program чудово підходить як основа під тональний крем, достатньо невеликої кількості і відразу можна наносити тональний засіб, при цьому шкіра виглядає природньо, макіяж буде в бездоганному стані цілий день.

Через тиждень після початку застосування крему я побачила більш видимі результати — колір обличчя залишався рівним та сяючим протягом цілого дня і без використання тонального засобу, шкіра стала більш ніжною та  здоровою, а кола під очима зникли. Мій висновок — цей крем справжній порятунок для втомленої шкіри, а для мене він став косметичним чудом. 

Наталя для notino.ua