Glitter Lips - сяючі вуста

 

Блиск та сяйво так притаманні світу косметики. Блискучі лаки для нігтів, мерехтливі тіні для повік, сяючі блиски для губ не залишають позицій модних трендів протягом багатьох років. Нещодавно світ макіяжу потрясла гаряча новинка - Glitter Lips. Неймовірна концентрація блискіток надасть Вашим губам неперевершиної яскравості та сяйва, як ніщо інше. Саме тому, ця новинка швидко заполонила всі іноземні блоги, отримала прихильність голівудьських зірок, і нарешті, опинилася у нас! Про що йде мова? Glitter Lips – це стійкий блиск для губ, який буквально огортає Ваші губи тисячами маленьких блискіток. Як результат - губи сяють та привертають увагу оточуючих.

Glitter Lips

Коли цей дивовижний блиск спершу потрапив до мене в руки, я не могла подумати, що можна досягти такого ефекту, як в рекламі. Але всі передчуття розвіялись одразу, після того як я спробувала його нанести.  Цей блиск потребує швидшого нанесення, ніж звичайний блиск для губ.

Нанесення

Кожна упаковка містить спеціальний клей у вигляді блиску для губ, блискікти та спеціальний пензлик для їх нанесення. Наносити блискітки дуже просто. Але, як вже було зазначено, потрібно все робити швидко, щоб клей не висох перед нанесенням самих блискіток. Для цього я рекомендую спочатку нанести блиск на нижню губу та одразу наносити блискітки. Можете використати спеціальний пензлик, але я раджу наности блискітки за допомогою пальців. Це суттєво пришвидшить процес нанесення. Теж саме повторіть на верхній губі. Не переживайте, якщо після наненсення блискіток сяяти будуть не тільки Ваші губи, але і обличчя.  Просто візьміть ватний диск змочений в кремі та приберіть небажані блискітки, протираючи ці місця. 

 glitter lips foto

Вражаючий ефект

Я була дуже приємно здивована ефектом та результатом, як блиск виглядав на губах. Перед використанням в мене були сумніви і занепокоєння стосовно того, що блиск буде виглядати неприродньо та блискітки будуть занадто мерехтіти, і я не відважуся вийти з таким макіяжем на вулицю. Але мої переживання, на щастя, не виправдалися. Як результат, губи виглядають фантастично. Правда, я використовувала світлі відтінки, але і яскраві барви також будуть виглядати виграшно. Найбільшою несподіванкою була неймовірна стійкість блиску. Блискітки тримаються на губах протягом доби. Найкраща нагода спробувати надзвичайний блиск для губ - літні вечірки. Поспішайте та спробуйте новинку Glitter Lips першою, бо незабаром  це перетвориться у класичний вечірній макіяж. Виділіться в навтопі завдяки сяйву блискіток саме зараз! Вибрати можете з багатої палітри відтінків! Подивіться!

Вікторія