Grabriella Salvete - високоякісна косметика за доступною ціною

Grabriella Salvete - високоякісна косметика за доступною ціною

Косметичний бренд  Grabriella Salvete – один з найпродаваніших на європейському ринку, тепер в Україні. Великою перевагою бренду Gabriella Salvete є цінова політика – за привабливою  ціною, ви можете купити косметику хорошої якості. Звісно, не слід очікувати дива, але маю зазначити, що якість косметики перевищує її ціну, що не може не тішити. Давайте подивимося на продукти, які я тестувала від Gabriella Salvete.

Grabriella Salvete

Лак для нігтів Gabriella Salvete Nail Enamel

Для початку, хотілось би похвалити великий вибір різноманітних кольорів та барв цього лаку. До того ж Ви знайдете для себе як глянцеві так і перламутрові відтінки. Переконайтеся самі. Другою несумнінною перевагою є приємна ціна (враховуючи і те, що лаки досить об’ємні, вміст 11 ml). Що стосується нанесення, маю відзначати зручну щіточку, за допомогою якої лак наноситься рівномірно. Вам знадобиться два чи навіть три шари для насиченого ефекту. Лак швидко висихає, тому в Вас не буде проблем з нанесенням декількох шарів. Після фарбування лак тримається на нігтях досить довго - декілька днів після нанесення манікюр виглядає як новий.

Зміцнюючий лак для нігтів Gabriella Salvete Nail Care

Цей лак для нігтів містить в собі кальцій, тому він має зміцнювати ослаблені нігті. В мене завжди були проблеми з нігтями, вони схильні до шарування і ломки. Маю сказати, що після тривалого використання нігті перестали шаруватися, але ламатися - ні. Мабуть проблема в тому, що в мене справді дуже м’які нігті. Лак добре виглядає на нігтях самостійно, без додаткового використання звичайного лаку. Так чому б його не використовувати, хоча б для того, щоб нігті почали виглядати здоровішими?

Олівець для очей Gabriella Salvete Automatic Eyeliner

В повсякденному житті я звикла використовувати підводкудля очей. Для мене олівець був чимось новим. Після декількох разів я пристосувалася і результат мене втішив. Олівець тримається цілий день, що я дуже ціную. Так як цей олівець для очей досить м’який його також можна використовувати на водній лінії або ж для розтушування. Знову хочу зазначити, що ви знайдете великий вибір відтінків. Несподівано добре на очах виглядає темно-синій відтінок 21, а для водної лінії підійде тілесний відтінок 23. Будьте яскравою цієї весни – додайте кольору Вашим очам.

Туш для вій Gabriella Salvete Panoramico Curling

Ця туш являється новинкою в косметичній лінійці бренду Gabriella Salvete. Якщо бути відвертою, мені здалося, що ця туш в осоновному продовжує вії. Але справді робить це добре. Я була приємно здивована ефектом своїх довгих вій. Ефект об’єму та підкручення вій - скоріш стандартний. Якщо Ви нафарбуєте вії зранку, то в вечері вже помітите невелике осипання туші. Саме ця туш найкраще підійде для вечірніх виходів у світ. Вона надасть віям розкішний подовжуючий ефект, та не встигне швидко осипатись. Враховуючи її привабливу ціну, я впевнена, що цю туш я придбаю ще не раз.