Herbadent - шлях до здорової усмішки

Сьогодні яскрава усмішка та білосніжні зуби – запорука успіху як в особистому житті, так і в кар’єрі.  Безсумнівно, всі, хто має гарні зуби від природи  - щасливчики, всі ж інші без жодних вагань інвестують чималі кошти в чарівну усмішку. Однак, найяскравіша посмішка та найбіліші зуби неможливі без здорових ясен.  Проблеми з яснами турбують багатьох з нас, наприклад частим проявом є  кровоточивість ясен або їх  запалення.  Ще однією неприємністю може стати поява афтозного стоматиту. Тому сьогодні я хочу  познайомити вас з  традиційним чеським виробником дентальної  косметики на основі лікарських рослин, засоби якого  подбають не лише  про ваші зуби, але й і про здоров’я ясен.   Я протестувала лише три  продукти - рідину для полоскання рота, зубну пасту та зубну щітку. Якщо у вас немає жодних  проблем – ці засоби будуть гарною  профілактикою, але якщо які-небудь проблеми вас турбують, повірте, продукти фірми  Herbadent вам зможуть допомогти.

здорові зуби

Herbadent- це природа
Виходячи з назви, всі продукти фірми  Herbadent вироблені з натуральних рослинних інгредієнтів. Мова йде про комбінацію семи лікарських рослин, які допомагають захищати та лікувати наші ясна.
Лопух великий– має протизапальні властивості,  втамовує біль у яснах
Ромашка лікарська – знімає запалення слизових оболонок, має дезінфікуючу дію
Шавлія лікарська – зупиняє кровоточивість ясен та усуває неприємний запах
Перстач прямостоячий – ефективний рослинний антибіотик
М’ята перцева – має охолоджуючий ефект, освіжає дихання
Гвоздика – втамовує біль, зменшує чутливість зубів і ясен
Фенхель звичайний – дезінфікуючі властивості

Досить важливою інформацією для мене було те, що екстракти цих рослин, які є складовими  компонентами продуктів  Herbadent,  виготовляються за оригінальними рецептами компанії,  історія якої розпочалася ще в 1897 році!

 Зубна паста на основі лікарських рослин Herbadent з фтором
Якщо ви звикли користуватися білою чи кольоровою зубною пастою з приємним ароматом, то спробувавши пасту Herbadent будете щонайменше здивовані. Паста має гелеву консистенцію коричневого відтінку з типовим  ароматом лікарських рослин і дуже нетрадиційним смаком. З самого початку присмак цієї пасти вам може здатися аж занадто неприємним, але вже після декількох використань ви звикнете до  нього, а згодом відчуєте, що зуби чистите справжніми природними компонентами. А це вас  не розчарує. Наступним сюрпризом  буде те, що паста майже не піниться, як класичні зубні пасти. Це пов’язано з тим, що вона містить природній піноутворювач, замість класичного SLS (лаурилсульфат натрію), який являється хімічною речовиною. Таким чином, ще на один хімікат в ротовій порожнині менше! І це не єдиний привід хвалити цю пасту. Якщо ви зможете обійтись без  багатої піни та  приємного  смаку – винагородою будуть здорові ясна та абсолютно чисті зуби (врешті-решт при регулярному використанні ви побачите розділ в їх кольорі – зуби будуть набагато білішими) . Особисто я вирішила спробувати цю пасту для зменшення кровоточивості ясен – через 2 тижні після використання засобу  їх стан значно покращився. Тому, принаймні_ в цьому відношенні, я можу рекомендувати цю пасту.
 
Рідина для полоскання ротової  порожнини Herbadent
Так, як і паста, рідина для полоскання ротової  порожнини здивує не лише кольором, але й і присмаком, але в цьому випадку, все ж таки , останній є  менш вираженим, і якщо ви звикнете до присмаку пасти, то присмак рідини  не буде створювати  жодних проблем. Як і зубна  паста рідина  для полоскання  допомагає доглядати за яснами і ефективна у боротьбі з пародонтозом. Вже після першого використання ви відчуєте, що ясна ніби "стягнуті" (у звичайних рідинах для полоскання рота таке відчуття не виникає), а через деякий час дійсно зникнуть проблеми, які  досі вас турбували. І на завершення приємною інформацією буде те, що рідина для  полоскання рота не містить хімічних барвників.

А що зубна щітка?
 
Для того, щоб бренд Herbadent пізнати комплексно я вирішила протестувати зубну щітку Herbadent Dental Care. Це м’яка зубна щітка. І її я можу лише похвалити, до неї не маю жодної претензії. Дуже добре чистить зуби, так як її зручно тримати в руці; волокна м’які, дбайливо ставляться до емалі зубів та ясен, абсолютно їх не подразнють. До того ж щітка має такий розмір, який необхідно для того, щоб ви почистили нею найгірш доступні місця, таким чином вичистивши зуби на всі 100%. Отже, якщо вам набридла ваша зубна щітка – ця зміна буде  вдалою!

Наталя для notino.ua