Новинки Lancaster - 100% захист від сонця

 

Lancaster

Засоби Lancaster належать до найякісніших серед представленого асортименту сонцезахисної косметики на ринку. Продукти Lancaster відповідають всім вимогам, які я ставлю перед сонцезахисною косметикою. Спеціалісти компанії протягом 70 років займаються вивченням механізмом дії сонячного випромінювання та його впливом на процеси старіння шкіри. Важливо те, що УФ випромінювання становить менш, ніж 10% від загальної кількості сонячного випромінювання, яке на нас впливає. А що можна сказати про інші види випромінювання? Решта - інфрачервоне випромінювання та видиме світло. Їхня частка становить 90% від загальної кількості сонячного випромінювання, яке проникає у глибокі шари шкіри та приводить до її передчасного старіння. Проблема полягає в тому, що не всі засоби сонцезахисної косметики можуть 100% захистити від впливу  сонячного випромінювання. Саме тому в лабораторії Lancater  розробили спеціальну технологію Full Light, яка забезпечує  цей захист.

Ідеальний захист від сонця
В основу нових колекцій
  Lancaster Sun Beauty тa Lancaster Sun Control покладена технологія Full Light, завдяки якій вони мають величезні переваги у порівнянні з іншими засобами сонцезахисної косметики. Дія цих продуктів спрямована на весь спектр сонячного випромінювання: УФА промені + УФБ промені + ВИДИМЕ СВІТЛО + ІНФРАЧЕРВОНЕ СВІТЛО. Цим забезпечується ідеальний захист нашої шкіри.

Lancaster Sun Control

Яку шкоду нам завдає сонячне випромінювання?
 
Завдяки УФБ променям шкіра засмагає, в найгіршому випадку - з’являються опіки.

УФA промені - пришвидшують процеси старіння шкіри та порушують нормальну життєдіяльність клітин.
Інфрачервоні промені пошкоджують колагенові та еластичні волокна шкіри, що призводить до швидкого зменшення її пружності та міцності.
Видиме світло - сприяє утворенню вільних радикалів, негативно впливає на функціонування  клітин у глибоких шарах шкіри, це в свою чергу призводить до прискореного старіння шкіри.
Ґрунтовне вивчення всіх факторів впливу сонячного випромінювання на нашу шкіру спонукало спеціалістів компанії Lancaster до створення комплексної системи, яка б одночасно поглинала, відбивала та нейтралізувала різні хвилі спектру видимого світла та мінімізувала  їх негативний вплив на стан шкіри. Спеціалісти компанії відмінно впоралися з цим завданням. Виникли серії Sun Beauty тa Sun Control, які здатні максимально захистити вашу шкіру. 

Захистіть своє волосся!

 Іноді восени ми помічаємо, що наше волосся стало ослабленим, без життєвої сили. В першу чергу це обумовлено тривалим впливом на нього протягом літнього періоду  сонячного випромінювання, солоної та хлорованої води. Всі ці фактори суттєво послаблюють наше волосся. Саме тому  компанія Lancaster представила на ринку нову сироватку-догляд для волосся на основі олійки Sun Beauty Multi-repairing Oil Serum, яка миттєво, протягом хвилини,  діє на волосяні волокна, повертаючи їм життєву силу і енергію. Засіб містить рідкісні високоефективні олійки.  Арганова олійка - живить та зволожує волосся; олійка інка інчі - огортає волосяне волокно, захищаючи від негативної дії зовнішнього середовища. Засіб  наноситься на сухе або мокре волосся,  швидко поглинається ним. Придбайте Sun Beauty Multi-repairing Oil Serum та пересвідчиться у ефективності сироватки -  ваше волосся стане здоровим, блискучим та міцним.

Lancaster Sun Beauty Hair

 

Не обов’язково  їхати у відпустку, достатньо нанести Le Parfum Solaire.

Новинкою цього року, крім сонцезахисних засобів, представлених компанією Lancaster, є чудовий літній парфум, аромат, якого перенесе вас на сонячний екзотичний пляж. Жіноча туалетна вода Lancaster Le Parfum Solaire натхненна типовим ароматом сонцезахисних продуктів Lancaster.


Якщо ви плануєте провести час на сонці, то використання класичних парфумів  не найкращий варіант для цього. Новинка від Lancaster стане абсолютно безпечним доповненням як під час прийняття сонячних ванн на пляжі, так і під час прогулянки містом. Творцем Solaire став талановитий парфумер Christiane Plos. Квіткова симфонія відкривається ніжним поєднанням іланг-ілангу, дзвіночками конвалії та петитгрейну. Продовження мелодійного переплетіння нот належить кориці, гіацинту, жасмину та пелюсткам троянди. Фінальне тепло дарують шовковисті ноти  білого мускусу та геліотропу. Оксамитовий та делікатний, парфум огортає свою власницю ніжним серпанком пудрової фіалки та акордами дерева Кабреува. Спробуйте чарівну літню гармонію від  Lancaster, перед якою ніхто не зможе встояти.

 

Lancaster Parfum Solaire

 

Наталя для notino.ua