Інтимна гігієна - запорука здоров'я

Інтимна гігієна - запорука здоров'я

Інтимна гігієна  має надзвичайно важливе значення для здоров'я жінки. Дуже важливо правильно підібрати засіб для інтимної гігієни, оскільки важливо не порушити бактеріальний баланс статевих органів та кислотне значення pH, завдяки яким формується захисний бар'єр  делікатної зони. У випадку, якщо рівновага буде порушена, то з'являються різноманітні гінекологічні проблеми, які супроводжуються виникненням запалення, свербінням та неприємним запахом.

intimni hyg

Природне кислотне значення   pH середовища жіночої статевої системи дуже часто порушується різними чинниками, наприклад, такими як,  менструація, менопауза або вагітність. Негативний вплив на стан природньої  бактеріальної мікрофлори слизової оболонки  можуть  мати застосування антибіотиків та гормональних контрацептивів, використання  тампонів,  відвідування  сауни або басейну, стреси, втома, статевий контакт або носіння синтетичної білизни.

Для того, щоб утримати природню рівновагу та оптимальне значення pH  потрібно використовувати засоби, спеціально призначені для інтимної гігієни. Слід зазначити, що  парфумовані гелі для душа або туалетне мило  може негативно вплинуть на показник кислотно-лужного балансу, так як вони підтримують нейтральне значення рН та не підходять для інтимних ділянок тіла.  Найбільш поширена  причина порушення кисло-лужного балансу в інтимних ділянках - вплив лужної мильної піни.

Для догляду за інтимною областю жінки існують спеціальні засоби, основними завдання яких  є догляд за слизовою оболонкою статевих органів, підтримка нормального рН шкіри зовнішніх статевих органів.  Мова йде, передусім, про гелі, флюїди, емульсії або пінки. Ці засоби забезпечать досконалий гігієнічний комфорт, вони мають м'які миючі властивості,   невикликають подразнень, не містять ароматизатори,  а  у разі виникнення гінекологічних захворювань сприяють прискоренню процесу лікування. Продукти цієї  серії рекомендують використовувати щоденно.

lactacyd

Одним із таких засобів для інтимної гігієни  є емульсія Lactacyd Femina. До складу емульсії входить молочна кислота,  яка попереджає  виникнення запалень та зменшує їх неприємні прояви, а також відновлює та утримує оптимальне  значення рН  мікрофлори статевих органів .

Ви можете спробувати також  гель для інтимної гігієни з спеціальним низьким рН 5,5 A - Derma Derm´Intim, або емульсію   Nivea Intimo Double Effect 2 в 1, до складу якої входить молочна кислота, яка делікатно очищає інтимні місця, а  зволожуюча олійка авокадо -  усуває подразнення після гоління.

На ринку також представлені спеціальні тверді мила для інтимної гігієни, наприклад натуральне мило Klorane Dermo Pain Creme.
Якщо у Вас немає можливості прийняти душ, можна скористатися вологими серветками для інтимної гігієни, які забезпечують ретельний догляд, запобігають розвитку шкідливих мікроорганізмів, заспокоюють ніжну шкіру і дозволяють відчувати себе добре  на протязі дня.  Серветки практичні у використанні і вони не займуть багато місця у Вашій  сумочці.