Kaloo The Friends of Kaloo – парфуми для крихіток

Kaloo The Friends of Kaloo – парфуми для крихіток

Якщо не знаєте, яким оригінальним подарунком потішити батьків маленьких дітей, а також і саму дитину, у нас є для Вас маленька підказка. Туалетна вода Kaloo представляє собою нетрадиційний, освіжаючий аромат, який, завдяки своїм складникам, якраз підходить для дітей. Давайте тепер подивимося, що робить парфуми Kaloo такими особливими і, як їх творці домоглися того, що ці парфуми люблять і самі діти.

Флакони-іграшки Kaloo

kaloo


Великою перевагою парфумів Kaloo є в основному те, що при їх створенні виробники ретельно думали над тим, як домогтися того, щоб ці парфуми стали цікавими і для самих дітей. Можете не хвилюватися за те, що діти ці милі парфуми недостатньо оцінять. Кожен флакон Kaloo прикрашений зверху голову плюшевого ведмедики або зайчика. Є також подарункові набори, які крім туалетної води, містять також дитячу подушечку або іграшку. Всі іграшки, які входять до складу туалетної води Kaloo виготовлені з м'якого матеріалу, який сподобається дітям.
Туалетну воду Kaloo можете вибрати не тільки по запаху, але і за кольором кожного флакону. Є флакони з блакитною, рожевою, помаранчевою і білою плюшевою домашньою тваринкою, яка за короткий час стане улюбленцем кожної дитини.

Ніжний аромат Kaloo

Само собою зрозуміло, що запах парфумів Kaloo підходить для чутливої дитячої шкіри. Всі туалетні води Kaloo пройшли клінічні випробування і не містять спирту. Завдяки цьому аромат Kaloo - приємний, легкий та ніжний. Можете вибрати із ароматів, які містять, наприклад, екстракти троянди, ванілі, цитрусових, жасмину тощо. При всій своїй ніжності Kaloo – аромат унісекс , але якщо хочете, то можете вибрати за кольором флакону. Дівчаткам точно сподобаються рожевий, а хлопчикам – синій дизайни.
Завдяки екстра м'яким складникам цей легкий аромат підходить на кожен день.