Казкова Lolita Lempicka

Казкова Lolita Lempicka

Чарівний жіночий парфум Lolita Lempicka від французького дизайнера Lolita Lempicka  символізує молодість, невинність та перше кохання. Вже з перших нот аромат  навіює спогади про романтичну зустріч, пов’язану з тремтінням , прискореним серцебиттям та солодким відчуттям поцілунку на губах.

 Ексклюзивний жіночий парфум Lolita Lempicka здатна завлодіти серцем і душею всіх жінок.  В цьому парфумі приховується велика кількість символів,  таємних мрій, планів та уявлень про кохання. Аромат надихне Вас своїми унікальними контрастами та переходом від уявного світу маленької дівчинки до першого пробудження справжніх емоцій і бажань. Ретельно підібрані есенції парфуму розташовані ніби-то казка зі щасливим кінцем.

 Жінка, яка користується цим парфумом, вірить у єдине  кохання на протязі всього життя і приймає важливі рішення  за покликом  серця. Її природна чарівність та чиста краса - магніт для оточення. Вона цінує моду та може знайти ніжну елегантність та справжню красу в будь-які дрібничці. Вона наповнюється енергією від природи та із задоволенням ходить босоніж по ранковій росі. Ароматична композиція розпочинається свіжими відтінками анісу та переконливого плюща. Серце створено  есенцією фіалки,  чарівного ірису та делікатно-солодкої лакриці.

 П'янкі і захоплюючі квіткові есенції поступово підхоплюються грайливими нотами бобів тонка, чарівної ванілі та  смаженого мигдалю. Lolita Lempicka наповнена таємницями та спокусою та досконало нагадує солодкі хвилі кохання та закоханості.

 Завдяки своєму неповторному аромату Lolita Lempicka підійде для романтичного побачення. Вас досконало освіжать її чисті ноти, особливо навесні та влітку. Завдяки аромату  кожен Ваш день буде  незабутнім. Флакон композиції унікальний, як і сам парфум. Форма яблука - типова форма бренду Loplita Lempicka, яка символізує задоволення та бажання.

 Аромат - інтимний та жіночний. Ви будете у захваті від флакону,  виконаного зі скла, декорованого золотистими акцентами, і спреєм у вигляді яблучного хвостика! Loplita Lempicka - це втілення досконалості в кожній деталі. Парфум наділяє кожну представницю прекрасної статті  жіночністю у чистому вигляді, символізуючи присмак забороненого яблука та відчиняючи двері до світу фантазій та таємниць бажання.