Косметика Sally Hansen

Косметика Sally Hansen

Sally Hansen – вважається признаним експертом у створенні засобів  по догляду за нігтями, продукти якого стали найулюбленішими та вважаються одними з найефективніших у світі. Наприклад, дуже популярним у колах професійних мастерів манікюра є спеціальний зміцнюючий лак для нігтів Hard as Nails. Нам було цікаво дізнатися, в чому полягають виняткові властивості  даного лаку, тому ми вирішили протестувати його разом з іншими продуктами від бренду  Sally Hansen. Про результати нашого маленького дослідження Ви дізнаєтесь з цієї статті.

sally hansen

Зміцнюючий лак для нігтів Hard As Nails Xtreme Wear
Перше, що хочеться оцінити – неймовірно різноманітна  шкала відтінків цього лаку, яку пропонує  Sally Hansen. Зверніть увагу, що тут представлені не лише класичні кольори, але й багато незвичайних. Наприклад,  Violet Voltage на нігтях набагато кращий, ніж у флакончику, при цьому не обов’язково наносити 2 шари, вистачить одного. За допомогою довгого та плаского пензлика лак легко наноситься, дуже швидко висихає та тримається довгий час. До складу всіх колекцій лаків входять унікальні формули, які поєднують в собі модні кольори та натуральні компоненти, які допомагають захищати та зміцнювати нігті.  Sally Hansen  - це дійсно  косметика „must have“.
Лак для нігтів Sally Hansen Fuzzy Coat
Наступним продуктом, на який ми хотіли б звернути Вашу увагу є  Fuzzy Coat. Лак має 3D  текстуру, до його складу входять спеціальні волокна , які нагадують  нитки. Завдяки кольоровій гаммі та 3D текстурі лак зробить ідеальним будь-який манікюр. Як основу можна використати будь-який однотонний лак, а  як другий шар нанести лак Sally Hansen Fuzzy Coat. Єдиним мінусом  Fuzzy Coat є те, що він дуже погано видаляється.
Інтенсивний догляд за нігтями та кутикулою Sally Hansen Cuticle Rehab
Перш ніж спробувати  Sally Hansen Cuticle Rehab ми прочитали про нього багато відгуків – більшість з  них були позитивними. Крем може мати консистенцію олійки або гелю, зволожує та пом’якшує нігтьову кутикулу, швидко відновлює нігті, навіть ті, які неодноразово піддавались руйнуючій дії агресивних зовнішніх факторів або засобів для зняття гелевого манікюру. Зручна форма засобу дозволяє завжди тримати його при собі та використовувати у будь-який момент. Єдине, що ми не помітили дуже швидкого ефекту при використанні цього засобу на нігті, які слояться. Але, слід відмітити, що при регулярному використанні Ваші нігті будуть міцніші та більш гладкі.

Ви не встигли засмагнути? Спробуйте  тональний спрей для ніг  Sally Hansen Airbrush Legs
Бездоганний вигляд Ваших  ніг,  шовковиста шкіра, надання  ефекту більш струнких ніг, легкий склад, довготривала стійкість, ідеальна засмага за лічені секунди – це все Sally Hansen Airbrush Legs.  Засіб збагачений вітаміном К, який сприяє зникненню  синців та зменшує венозні сіточки на ногах. Крем дуже зручно та рівномірно наноситься з відстані 10см, результат з’являється  моментально. Ще однією перевагою цього засобу є те, що він не забруднює одяг. Ввечері  (або коли Вам необхідно) Ви можете легко змити його  водою з милом.
Висновок: вся косметика Sally Hansen нас приємно здивувала, особливо лак для нігтів Hard As Nails Xtreme Wear та тональний спрей для ніг, яким би ми призначили 5 зірочок з 5 можливих. Своїм абсолютним та незаперечним лідерством марка Sally Hansen зобов'язана своїм покупцям, які вибирають високоякісні та безпечні продукти по догляду за нігтями та лаки ультрамодних відтінків.
Манікюр, як у салоні краси, в домашніх умовах? Так. Спробуйте і Ви. Краса досяжна з Sally Hansen. Напишіть нам, чи є у Вас  досвід використання цієї косметики.