Макіяж для чутливої шкіри від Kripa - варто спробувати?

 

Kripa

Kripa – бренд, який з’явився в Італії після двох років ретельної та скрупульозної праці засновниці компанії та її чоловіка. Довгий час власниця компанії не могла підібрати собі декоративну косметику, яка б відповідала вимогам її чутливої шкіри, тому вона прийняла рішення створити  власний бренд. Косметичні  засоби Kripa – це ефективні продукти, створені на основі рослинної сировини. Продукти Kripa  містять 99% компонентів рослинного походження, у їх складі ви не знайдете силікони, парабени чи ароматизатори.

Про  результати тестування продуктів бренду Kripa ви дізнаєтесь з цієї статті.


натуральна косметика Kripa

Очі
Я вирішив створити натуральний, але разом з тим виразний макіяж. Почав з очей. Тіні для повік Precious Accent дуже м’які, ніжні та представлені в досить широкій кольоровій гамі – від натуральних кольорів до насичених яскравих відтінків. Слід звернути увагу, що тіні насправді дуже м’які, тому під них рекомендую використовувати більш жирну основу, яка збереже  насиченність кольору протягом тривалого часу. Цю проблему чудово вирішив коректор Expert Touch.

Спочатку на всю повіку я наніс освітлюючий відтінок 01 Golden Vanilla. На зовнішню частину повіки - відтінок 02 Delicate Peach. Для створення більш глибокого погляду був використаний відтінок 14 Coffee Brown, який я зафіксував кремовим водостійким олівцем Fine Khol odstín 02 Dark Brown. Олівець я наносив по лінії росту вій, злегка протягнувши до зовнішнього куточка ока. Для завершення макіяжу очей я використав зміцнюючу туш Pure Intensity, яка містить у своєму складі віск для живлення вій.

тіні для очей Kripa

Обличчя


Після усунення невеликої кількості тіней, які осипались, я наніс на шкіру тональний крем Total Revieve самого світлого відтінку 20 Light Beige. Цей відтінок - не типовий світлий тональний крем, він трошки темніший, за рахунок чого виглядає більш натурально. В асортименті Kripa немає жодного тонального засобу призначеного безпосередньо для власниць світлої шкіри. Але хочу вам розкрити одну таємницю – компанія займається створенням  нових відтінків і пробники вже є, вони супер. Цей тональний крем я раджу використовувати для нормальної або змішаної шкіри, для сухої він не зовсім підходить

Овал обличчя я скорегував, підкресливши вилиці,  за допомогою теплих тонів  бронзатора Delicade Shade відтінок  01 Honey Sahara. На вилиці я наніс рум’яна True Brilliance відтінок 02 Golden Peach. При нанесенні бронзатору та рум’ян важливо підібрати пензлик. При створенні даного макіяжу був використаний якісний пензлик Kripa, вироблений з м’яких штучних волокон.

Під очі я наніс делікатний коректор Expert Touch 01 Light Beige.

 

.вечірній макіяж від Kripa

 

Брови і губи


Макіяж бровей має дуже важливе значення. Брови я виділив за допомогою тіней Precious Accent відтінок 14 Coffee Brown.
Губи я залишив на завершення – на них я наніс кремову зволожуючу помаду Vibrant Colour 02 Playful Pink.

Kripa make up

Сподіваюсь, що мій макіяж вам сподобався. Якщо ви бажаєте створити максимально натуральний макіяж я рекомендую вам спробувати косметичні засоби Kripa.

 
Олег, візажист notino.ua