Приверніть до себе увагу всіх присутніх на вечірці з нагоди Хеловіну!

Свято всіх Мертвих вже тут

Прийшов Хеловін — пора, сповнена таємничої атмосфери, яка неначе підштовхує до влаштування тематичних вечірок. Скористайтеся можливістю та забудьте про типові стандарти. Дайте волю власній фантазії не лише в макіяжі, а створіть цілком унікальний образ! Оберіть чудовий костюм і не забудьте увійти у свою роль. Вечір, сповнений веселощів, можна розпочинати!

Екстравагантність, непідвладна жодним рамкам

Стати вампіром або скелетом… — це доволі банально. Оберіть справді модний образ! Ви шукаєте натхнення, щоб повністю змінитись? Ми допоможемо вам у цьому! Будьте сексуальною, цікавою та звабливою. Створіть оригінальний образ у стилі кабаре. Ми черпали натхнення із 20-х років минулого століття, а тому створили макіяж у стилі flapper. Ми відкинули стримані тони та бліді кольори. Натомість використали виразні барви, погралися з контрастами та водночас зберегли жіночу ніжність та м'якість силуетів обличчя.

Орієнтація на деталі

Не виходьте з образу упродовж цілого вечора. Важливими будуть не лише стиль розмови, міміка, але й танець. Ви помітили? Ми замаскували «справжнє» добрячим шаром косметики, а усе «фальшиве» підкреслили та створили вже на ньому. Виразні брови потрібно накреслити олівцем, а темний ефект — підсилити стійкими гель-лайнерами для очей, нанесеними щіточкою. Для стилю flapper притаманні виразні брови та товстий шар блідого тонального крему. Деталлю, яка підкреслить ваш загальний образ, може стати, наприклад, одна виразна родимка під кутиком ока.

Контраст

Рожева пудра, синьо-сірі тіні для повік. І контраст вже тут! Не бійтеся тіней та наносіть їх значно більше, ніж зазвичай. Повіку та ділянку під оком ретельно затемніть, а на самих краях використайте білий олівець. Ви одразу помітите, якими виразними стали ваші очі. Наступна частина, про яку слід пам'ятати, — екстра-виразні губи. Для губ контраст дуже важливий, так само як і блискучий відтінок, який надає їм звабливого вигляду та чудово підкреслює форму. Сьогодні можна й перебільшити! Чудовий образ для Хеловіну заслуговує цього! У стилі flapper без темних губ не обійтися.

вибір косметичних засобів для макіяжу на Хеловін

Останні штрихи

Неймовірно довгі вії та досконала зачіска (навіть короткі перуки, які були дуже популярні серед жінок у 20-х роках). Саме цим ви довершите свій образ до останньої деталі. Чудовий напій у руці, друзі навколо, а отже, можна розпочинати вечірку! То що скажете? Зможете цьогоріч створити найкращий образ для вечірки з нагоди Хеловіну?