Макіяж у золотих відтінках

 

Існує стереотип, що золотий відтінок ідеально пасує засмаглій шкірі. Це переконання правдиве, але золотий також підкреслить красу і навіть світлої шкіри. Доведу це на прикладі макіяжу в золотих відтінках на нашій моделі. Золоті барви нададуть шкірі засмаглого вигляду, роз’яснять та додадуть їй свіжий вигляд.

макіяж

Основою красивого макіяжу, як завжди, являється ідеальний тон шкіри. Для його досягнення краще використовувати тональний крем, який вирівняє тон шкіри та приховає небажані недоліки. В нашому макіяжі я використала стійкий тональний крем від artdeco без вмісту олій, завдяки чому він не закупорює пори.

Для рівномірного нанесення рекомендую використовувати правильний пензлик, я полюбляю використовувати плоскі пензлики меншого розміру, завдяки цьому з ними легше працювати. До того ж їх щільність не така густа, як у закруглених пензликів, а саме тому вони швидше наносять рідкі тональні засоби.

Тональний крем наносимо за допомогою пензлика короткими витягуючуми рухами. Пропрацьовуємо всі зони обличчя та шиї, ретельно розтушовуючи тональний крем.

dsc

Замість звичайної пудри для фіксації макіяжу використаємо роз’яснюючу пудру, яка надасть шкірі свіжий вигляд та роз’яснить шкіру обличчя. Пудру нанесіть на все обличчя, я використала theBalm Mary - Lou Manizer.

Рекомендую: Пудрові засоби найкраще наносяться пензликами на натуральній основі. Чим більший та м’якіший пензлик, тим краще та приємніше наненсення.

Тепер, коли шкіра обличчя ідеальна, можемо зосередитися на макіяжі очей. Для початку використаємо базу під тіні. Вона допоможе тіням триматися довше, не скатуватись та надасть виразнішого відтінку макіяжу. Моєю улюбленою базою під тіні є база від artdeco. Базу під тіні нанесемо на верхні повіки та розтушуємо пальцем.

Тепер можемо нанести тіні. В першу чергу використаємо світлий відтінок. Наносимо його  від внутрішнього кута на цілу поверхність рухомого віка.

dsc

Для цього макіжу я використала кремові тіні в олівці Artdeco High Performance Eyeshadow Waterproof у відтінку 28, вони допоможуть підкреслити золотий відтінок в макіяжі.

Тепер перейдемо до темного відтіноку. На моделі я використала тіні з літньої лімітованої колекції Artdeco Sunshine Eyeshadow під номером 15.

dsc

dsc

Для кращого пропрацювання тіней темних відтінків раджу використовувати пензлик-олівець для чіткішого нанесення та пропрацювання тіней.

Темний відтінок починаємо наносити від зовнішнього кута ока у напрямку до середини по верхній лінії рухомого повіка, поступово розтушовуючи. В зовнішньому куту ока тіні злегка продовжимо, виходячи за лінію ока. Таким чином ми оптично збільшимо очі та надамо їм, так званий, котячий ефект. Нарешті темним відтінком підкреслимо нижню лінію росту вій, але тільки першу третину від зовнішнього кута ока. Це збалансує макіяж очей.

dsc

Для підкреслення верхніх вій використаємо чорні насичені тіні. Гарним варіантом стане, наприклад, відтінок з палетки theBalm Nude Dude.

Для точного нанесення використаємо скошений пензлик для нанесення тіней або підводки. Наберемо тіні та нанесемо відтінок на лінію росту верхніх вій ретельно розтушовуючи від зовнішнього до внутрішнього кута ока.

dsc

Тепер нафарбуємо вії. Рекомендую чорну туш для вій Dior Diorshow New Look, яка завдяки своїй маленькій щіточці ретельно пропрацює кожну вію. З нею вії будуть ідеально розділені, що додасть образу природнього вигляду.

dsc

Предостаннім кроком цього макіяжу буде бронзер. Я обрала шимерний відтінок бронзеру та тіней для повік в одному theBalm Betty - Lou Manizer. Він додасть цілому образу легкий засмаглий тон та роз’яснить обличчя. Бронзер наносіть, здебільшого, на вилиці. Також можете нанести бронзовий відтінок на чоло та ніс, для контурування та збалансування відтінків в макіяжі.

Для того, щоб виявити де саме потрідно наносити бронзуючі рум’яна, просто втягніть щоки, впала лінія вказує на природну зону для затемнення обличчя. Бронзер ретельно розтушуємо так, щоб не було помітно чітких ліній.

dsc

Цілий макіяж виглядає свіжо. Так як акцент в макіяжі зосереджений на очах, губи нафарбуємо максимально натуральним відтінком. Я обрала блиск для губ Artdeco Sunshine з вмістом надзвичайно дрібних блискіток та з легким натуральним відтінком бордо, який вдало підкреслить губи та макіяж в цілому.

Макіяж в бронзово-золотих відтінках готовий. Ми використали більше мерхтливих продуктів ніж зазвичай, але саме це - головне в досягненні потрібного ефекту. Макіяж виглядає яскраво і виразно та одночасно підійде для будь-якої події.

dsc

Спробуйте і Ви цей макіяж, який вдало пасуватиме до осіннього сезону.

Сподабалась стаття? Поділіться нею з друзями в Ваших соціальних мережах!

Iris, візажист parfums.cz - OC Europark, Štěrboholy

Фото: Ondřej Suk

Модель: Модельне агенство Fresh Face