Модні тенденції на стильні зачіски цього року

Модні тенденції на стильні зачіски цього року

Доглянуте, сяюче здоров'ям та життєвою силою волосся  - мрія кожної жінки. Формування стилю і образу сучасних представниць слабкої  статі багато в чому залежить від зачіски. Гарне та здорове волосся може виглядати не дуже  привабливо, якщо Ви зробите невдалу зачіску, і навпаки, сухе та мляве  у руках професійного перукаря може перетворити свою власницю  у модель модних показів.  Спробуйте нові  тренди цього року.
Настав час і нам приєднатися до  модних тенденцій. Ми вибрали для Вас 4  зачіски для різних типів волосся. Сподіваємось, що хоча б  одна з них Вам буде личить. Також у цій статті ми Вам порадимо, які засоби для стайлінгу найкраще  використати.

Коси знову у моді

vlasovka
І сьогодні модне плетіння кіс не втратило свою актуальність. Відома величезна кількість способів створити яскраву і неповторну зачіску з використанням кіс: довгі та короткі, прості та складні, французькі та класичні. Як створити  ефект легкої недбалості? Начешіть волосся. При плетінні коси  залишайте  вільні пасма. І на завершення не забудьте зафіксувати зачіску.

Рівне волосся

vlasovka
Довге та досконало рівне волосся - наступний модний тренд цього року. Ви можете вложити його будь-яким способом, головне, щоб волосся було ідеально рівне та розгладжене. У цьому Вам допоможе праска для волосся. Але важливо вибрати не лише пристрій, але й засоби по догляду, які захистять Ваше волосся від дії високих температур. Рекомендуємо використати термозахисний спрей Schwarzkopf Professional Osis+ Volume.  А для фінального укладання  сироватку для вирівнювання волосся Schwarzkopf Professional Osis+ Finish.


Ефект мокрого волосся

vlasovka
Щоб ваша зачіска завжди виглядала модною і стильною, досить створити на голові ефект мокрого волосся, який  підійде власницям як короткого, так і довгого волосся. Для цього використовуйте гелі, пінки, спреї та віск для укладки. Одним із таких засобів може бути гель екстра сильної фіксації Biosilk Style.

    Диско дива

vlasovka
Повернення у другу половину 70 років 20 сторіччя - модна тенденція найвідоміших стилістів та показів. Створіть диско кучері, як у Diany Ross. Якщо у Вас рівне волосся і про кучері Ви лише мрієте, спробуйте професійний крем для  кучерів Schwarzkopf Professional Osis+ Curls.
Бажаємо Вам створити свою красиву, стильну, яскраву і неповторну зачіску. Будьте завжди чарівна!