Найгірші косметичні поради

Найгірші косметичні поради

Споконвіку жінки бажають бути красивими. За увесь цей час, порад, як бути красивою, назбиралось чимало. Али чи всі вони такі ефективні та корисні? Спробуємо в цьому розібратися.

nej rady

oblicej 1

Вмивання туалетним милом та водою

Подейкують, що найкращим способом для очищення шкіри обличчя від нечистот є щоденне вмивання обличчя за допомогою мила та води. На щастя, ці часи давно минули. Звичайне туалетне мило являється дуже агресивним для чутливої шкіри обличчя. Воно її висушує, подразнює та порушує рівень рН.  А надмірне ополіскування водою призводить до висушування шкіри. Тому туалетне мило лишіть для миття рук, а для очищення шкіри обличчя використовуйте спеціальні засоби, які призначені саме для цього.

Зубна паста для лікування висипань

Певно, що і ви не раз чули, що зубна паста допомагає лікувати вугрові висипання на обличчі. Чи насправді вона допомагає так, як про це говорять чи все ж таки може і шкодити? Зубна паста у своєму складі містить абразивні елементи, наприклад, цинк або карбонат кальцію, які підсушують вугрові висипання. Таким чином вам може здатися, що паста підліковує небажі прищики. Але в той же час, паста в своєму складі містить і флуор та ментол. Ці речовини, навпаки, подразнюють та викликають запалення вугрових висипань, що може тільки погіршити ситуацію. Тому для лікування вугрових висипань радимо використовувати спеціальні засоби для попередження утворення акне.

oblicej 2


Маска на цілу ніч

Ви коли-небудь чули, про те, що чим довше тримати маску на шкірі обличчя, тим кращого ефекту ви досягнете? Знову вас розчаруємо - це міф. Адже активні речовини, які містять маски, проникають до шкіри обличчя протягом 5-30 хвилин і цього часу достатньо для того, щоб маска надала шкірі необхідний ефект.  Якщо маску перетримати на обличчі то, навпаки, можна досягти негативних результатів. Залишивши маску на цілу ніч, вранці, замість сяючого личка Ви можете виявити подразнення, почервоніння та навіть висушення шкіри. Тому радимо дотримуватись рекомендацій щодо застосування маски, які вказні на упаковці.


Лак для волосся допоможе зафіксувати макіяж?

Деякі косметичні поради щодо покращення макіяжу можна знайти досить оригінальними, але чи будуть вони корсиними, ми сумніваємося. До таких чудодійних косметичних порад належить і фіксація макіяжу за допомогою лаку для волосся. Окрім неприємного липкого відчуття на шкірі обличчя можуть виникнути подразнення, висипання та інші сильні алергічні реакції. Для фіксації макіяжу використовуйте спеціальні засоби, як, наприклад, база для макіяжу.

oblicej 3

Ополіскувач для білизни замість кондиціонеру для волосся

Деякі дивні поради ми знайшли  і для догляду за волоссям. Можливо ви чули, що ополіскувач для білизни можна використовувати замість кондиціонеру для волосся. Ніколи цього не робіть! Ополіскувач для білизни містить немовірно сильний хімічний склад, який негативно вплине не тільки на ваше волосся але і шкіру голови та викличе сильну алергічну реакцію.

Кайенский перець для сприяння росту волосся

Це правда, що пекучі спеції покращують кровообіг в шкірі. Певно, що і порада застосування кайенського перцю для покращення росту волосся була взята, спираючись на цю інформацію. Але безпосереднє застосування пекучої спеції на шкіру голови, замість активації росту волосся, забезпечить Вам тільки неприємності: болісне подразнення, свербіж, алергічні реації, порушення природного рівню рН.  Все це, замість стимуляції росту волосся, сприятиме значному погіршенню його стану. Тому радимо не експерементувати з волоссям та користуватися спеціальними засобами для покращення росту волоссям, особливо коли ринок продукції дозволяє обрати саме той засіб, який необхідний саме вам.