Неймовірні ВВ креми

Неймовірні ВВ креми

Впродовж останніх 4 років ВВ креми стали великим косметичним хітом та постійно перебувають на позиції лідера. ВВ креми, або з англійської beauty/blemish balm - це універсальний крем, який не тільки робить Вашу шкіру досконалою, але і турбується про неї. ВВ крем вирівнює тон шкіри, зволожує, роз'яснює, візуально зменшує недоліки шкіри, такі як зморшки, сліди від акне, темні кола під очима та розширені пори, а також захищає шкіру від UV променів. Чи, прийнамні, так мало би бути згідно рекламних слоганів. Один ВВ крем мав би замінити Вам майже всі баночки на туалетному столику. ВВ креми в своїх слоганах обіцяють зробити навіть більше, але тільки деякі з них сравді здатні на це, саме їх я Вам хочу представити.

ВВ крем

Nivea Skin Care BB крем

Великим та несподіваним відкриттям для мене був ВВ крем Nivea Skin Care. Його дію можна сміливо порівнювати з ВВ кремами від більш дорогих марок. ВВ крем від Nivea обіцяє виконувати одразу п'ять функцій: зволожувати та роз'яснювати шкіру обличчя, вирівнювати тон шкіри, зменшувати пори, маскувати недоліки та охороняти від UV променів (UV фільтр 10). Крем легко видавлюється з тюбику, має густу консистенцію, добре пристосовується до тону  шкіри та має приємний запах. Та яким же буде справжній результат? Крем добре вирівнює тон шкіри та має досить високий ступінь покриття. До того ж шкіра виглядає природньо, наче на ній зовсім не має тонни макіяжу. Я залишилася задовлена результатом, що стосується зволожуючих властивостей крему. Протягом дня потрібно лише зрідка припудрити обличчя, але в цьому я не бачу великого мінусу. Бюджетна ціна крему йому тільки в плюс.

Garnier Miracle Skin Perfector BB крем

Гарний ВВ крем за гарну ціну - має трошки густішу консистенцію, але цілком швидко пристосовується до шкіри, має достатній ступінь покриття та до того ж зволожує шкіру. Як для мене, крем має трішки жирнішу консистенцію, тому можу його порекомендувати для сухої та комбінованої шкіри. Інакше протягом дня може з'являтися невеликий блиск.  Якщо ви володарка змішаного типу шкіри, краще не використовуйте цей ВВ крем. Рекомендую звернути увагу на ВВ крем для шкіри схильної до висипань Garnier Pure Active, який не тільки маскує недоліки шкіри, але також запобігає утворенню нових.

Olay Total Effects BB крем

Останній в списку ВВ крем, який можу з чистою свідомістю рекомендувати - це Olay Total Effects. Мова йде про денний зволожуючий крем-догляд, який до того ж омолоджує шкіру. Він також містить легендарну основу від Max Factor, яка додасть шкірі здоровий та природній відтінок. ВВ крем чудово маскує, зволожує та живить шкіру обличчя. Має приємний стійкий аромат. Не раджу тим, хто не дуже любить виразний запах в кремах. Єдиний мінус цього продукту - непрактична упаковка та дозатор, не зовсім зручний у використанні.  Але ефект, який надає засіб, перевершує всі очікування, що одразу компенсує всі несутєві недоліки упаковки.

Віка.