Незамінний помічник - універсальна палетка Hawaii від TheBalm

 

Почався курортний сезон, а отже слід добре підготуватися! Пакуючи чемодан у відпустку, обирайте мультифункціональні продукти, які не займатимуть багато місця в багажі та зекономлять Ваш час. Навіть на відпочинку не можемо забувати про красу! Ми маємо для Вас чудову рекомендацію – мультифункціональна палетка для макіяжу.

Hawaii від TheBalm

Палетка для подорожей Hawaii від TheBalm

Ця неймовірна палетка містить рум’яна, роз’яснюючий хайлайтер, мерехтливі та матові тіні для повік. Все, що потрібно мати з собою на відпочинку. Подивіться на поради та рекомендації професійного візажиста parfums.cz Іріс, яка покаже, як створити денний та вечірній макіяж за допомоги тільки однієї палетки та тушшю для вій!

tbahaww keys

Натуральний денний макіяж

Крок 1

Нанесіть роз’яснючі тіні-хайлайтер на всю поверхню повік та ретельно розтушуйте у напрямку брів. Для кращої роботи використовуйте спеціальний пензлик для макіяжа, наприклад пензлик для тіней da Vinci Basic. Тіні наносіть невеликими штрихами вклепуючи відтінок для довгого тривання та красивого результату. Моя порада: Для того, щоб тіні краще трималися та виглядали насиченими, використовуйте основу під тіні для повік. Просто перед нанесенням тіней нанесіть основу на всю зону повік. Гарним варіантом стане основа під тіні theBalm Put A Lid On It.

Крок 2

За допомогою темного матового відтінку намалюємо стрілку у напрямку росту вій для підкреслення погляду. Для цього прекрасно підійде скошений пензлик для підводки da Vinci Classic. Зроблений з натурального ворса, тіні на ньому будуть добре триматися а його форма спеціально зроблена для того, щоб Ви легко змогли створити тонку стрілку. Моя рекомендація: Наберіть відтінок на пензлик та малими штрихами у напрямку від внутрішнього до зовнішнього ока намалюйте стрілку повторюючи лінію росту вій. Таким чином Ви досягнете красивої, тонкої та точної лінії.

Крок 3

Нанесіть туш для вій. Якщо хочете створити ефект довгих, лялькових вій, раджу перед нанесенням туші використати щіпці для накручення вій. На останок нанесемо рум’яна. Ідеальним пензликом для надання натурального рум’янця буде наприклад скошений пензлик da Vinci Classic. Як правильно наносити рум’яна? Це дуже просто. Посміхніться своєму відображенню в дзеркалі та нанесіть рум’яна на виступаючі місця щок (яблучка). Ретельно розтушуйте рум’яна у напрямку вилиць. Рум’яна додадуть свіжості Вашому макіяжу і Ви будете виглядати красиво та природньо. Легкий макіяж на кожен день готовий!

vysledek

Вечірній макіяж

Крок 1

До внутрішнього кута ока для роз’яснення нанесіть тіні-хайлайтер та продовжіть до середини повік. Для цього кроку знову можете використати пензлик da Vinci Basic для нанесення тіней.

Крок 2

Від середини повік у напрямку до зовнішнього кута нанесіть мерехтливий темний відтінок тіней та ретельно розтушуйте. Для цього можете використати пензлик з першого кроку або спробувати нанести тіні спеціальним пензликом da Vinci Classic для ретельного розтушування та димчатого ефекту. Моя порада: Від середини ока натискайте на пензлик більше та поступово рухаючись до зовнішнього кута розслабляйте кисть руки та наносіть тіні легкими рухами. Таким чином Ви досягнете ідеального переходу інтенсивності тіней.

Крок 3

Тепер до зовнішнього кута очей, легкими рухами нанесіть за допомогою пензлика матовий відтінок тіней для повік. Також використайте цей відтінок для створення стрілки від внутрішнього до зовнішнього кута ока. На лінію нижніх вій також нанесіть той самий відтінок ретельно розтушовуючи для кращого підкреслення погляду. Для цього можете спробувати більш детальний скошений пензлик da Vinci Classic.

Крок 4

Для завершення макіяжу нафарбуйте вії та нанесіть рум’яна таким самим способом, як ми описували в першому варіанті макіяжу. Швидкий та звабливий вечірній макіяж готовий. Будьте королевою пляжних вечірок.

Цей звабливий та швидкий макіяж зможе створити абсолютно кожен.

vetsi zaber

Iris, візажист parfums.cz - OC Europark, Štěrboholy

Фото: Ondřej Suk
Модель: Модельне агенство Fresh Face